Magnézium + B6 tablety 200 ks

Magnézium + B6 tablety 200 ks

Hořčík je nezastupitelný pro většinu biochemických reakcí v lidském těle a proto se z hlediska zdraví jeho nedostatek výrazně zhoršuje průběh prakticky každé nemoci.

Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Zapít dostatečným množstvím vody.

Složení: (1 tableta - 700 mg)

Doplněk stravy.

Obsah balení: 200 tablet Hořčík (Magnesium)

Více detailů

 

Snížená cena!
221,00 Kč vč. DPH

421,00 Kč vč. DPH

6052

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Magnézium + B6 tablety

Hořčík (Magnesium) se v lidském těle vyskytuje především v kostech, zbytek je ve svalech, endokrinních žlázách a v menší míře v krvi. Celkově lidské tělo obsahuje od 20 do 30 gramů hořčíku. Hořčík je nezastupitelný pro většinu biochemických reakcí v lidském těle a proto se z hlediska zdraví jeho nedostatek výrazně zhoršuje průběh prakticky každé nemoci. Vitamin B6 (pyridoxin) hraje důležitou roli v metabolismu červených krvinek, při růstu a vývoji kostry. Vitamín B6 je společným označením tří sloučenin, odvozený od organické aromatické sloučeniny, látky pyridin. Jsou to pyridoxol, pyridoxal a pyridoxamin.

Vitamín B6 hraje důležitou roli v metabolismu červených krvinek, při růstu a vývoji kostry. Nedostatek může být spojen s deficitem i jiných B vitamínů, může k tomu dojít u mladých lidí a při konzumaci příliš velkého množství alkoholu. Nedostatek se projeví poruchami imunitního systému, problémy s růstem a postižením svalů.

Inulin - sladká chuť zdraví, je doplněk stravy pro podporu řádného fungování trávicího systému. Zlepšuje střevní mikroflóru. Je to fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Je čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus). Čekanka má přirozeně vysoký obsah inulinu v kořeni. Inulin je dietní vláknina, která nedokáže být strávena v zažívacím systému člověka a tedy neposkytne téměř žádné kalorie. Má však nasládlou chuť, a tak může být použita na přislazení potravin.

 

Upozornění: Doplněk stravy je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z látek uvedenou ve složení. Při zdravotních problémech se před užitím poraďte se svým lékařem.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě od + 5 ° C do + 25 ° C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí! 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay