Vitamin K2 MK-7 + D3 tablety 100 ks

Vitamin K2 MK-7 + D3 tablety 100 ks

Vitamin K2 MK-7 + D3 tablety - je výživový doplněk. Vitaminy K a D patří do skupiny vitaminů rozpustných v tucích. Přítomnost tuku je nezbytná k tomu, aby se do těla vstřebaly. K a D přispívají k udržení zdravých kostí, přispívají k normální hladině vápníku v krvi a k udržení správného fungování svalů.

Více detailů

 


259,00 Kč vč. DPH

6045

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Vitamín K2 MK-7 + D3 je doplněk stravy, který obsahuje vitamíny K a D, které přispívají k udržení zdravých kostí

Vitamin K je známý jako menadion, fylochinon a vitamin K2. Různé formy této složky patří do skupiny vitaminů rozpustných v tucích. Přítomnost tuku je nezbytná k tomu, aby se do těla vstřebal vitamín K.

Vitamin D je poměrně zajímavá skupina sloučenin, která se řadí mezi látky rozpustné v tucích. Z této skupiny mají význam právě vitamíny D2 (ergokalciferol) a D3 (cholekalciferol), které přijímáme v potravě. D2 se nachází v rostlinách (např. houby) a D3 je živočišného původu (rybí tuk, vejce, maso). Jinak to s obsahem vitamínu D v potravinách moc slavné není. Naštěstí si však dokážeme vitamin D3 vyrábět iv našem těle z cholesterolu. Vitamin D3 je přirozeně se vyskytující forma vitamínu D, který vzniká v kůži působením slunečního záření.

Doporučuje se:

 - Vitamíny K a D přispívají k udržení zdravých kostí.

 - Vitamin D přispívá k normální hladině vápníku v krvi

 - Vitamin D přispívá k udržení správného fungování svalů.

Upozornění: Doplněk stravy je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z látek uvedenou ve složení. Při zdravotních problémech se před užitím poraďte se svým lékařem.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě od + 5 ° C do + 25 ° C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí!

Obsah balení: 100 tablet

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay