Klidný spánek Melatonin 200 tbl

Klidný spánek Melatonin 200 tbl

Melatonin je hormon, který se přirozeně nachází v našem těle. Je potřebný k regulaci spánkového cyklu. Melatonin přispívá ke zkrácení času potřebného na usnutí. Přispívá ke zmírnění subjektivních pocitů únavy.

Obsah balení: 200 tablet

Více detailů

 


482,00 Kč vč. DPH

6055

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Klidný spánek Melatonin tablety, doplněk strav.

Melatonin je hormon, který se přirozeně nachází v našem těle. Organismus ho vylučuje, kvůli tomu, že je potřebný k regulaci spánkového cyklu. U lidí představuje cyklus spánku a bdění průměrně 8 hodin nočního spánku a 16 hodin denní aktivity. Melatonin přispívá ke zkrácení času potřebného na usnutí. Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu těsně před spaním. Melatonin přispívá ke zmírnění subjektivních pocitů únavy po dlouhé cestě letadlem do jiného časového pásma. Tento účinek se dosáhne při příjmu minimálně 0,5 mg těsně před časem spaní první den cesty a několik následujících dní po příchodu na místo určení. Chmel obyčejný je vytrvalá dvoudomá ovíjivá bylina s příchytnými úponky. Samičí květy vytvářejí žlutozelené klasy, z nichž se vyvinou vejčité šištice.

Kozlík lékařský je rostlina, kterou najdeme hlavně v Asii a Evropě, roste ale iv Americe, Číně a dalších zemích. Květ kozlíku lékařského se používá již celá staletí na výrobu parfémů a vůní a kořeny této rostliny se v tradiční přírodní medicíně používají již více než dva tisíce let. Na rozdíl od květů, které vydávají jen velmi jemnou vůni, vyniká kořen kozlíku lékařského silnou, zemitou vůní.

Mučenka (Passiflora incarnata) pochází z deštných lesů hlavně Jižní Ameriky a z východoindických ostrovů. Je to popínavá liána s až 5m dlouhými výhonky. Květy vyrůstají z pazušiek nejmladších listů. Meduňku najdeme jen v bylinkových zahrádkách, protože ve volné přírodě neroste a navíc není ani obzvlášť dekorativní.

Vitamín B6 je společným označením tří sloučenin, odvozený od organické aromatické sloučeniny, látky pyridin. Jsou to pyridoxol, pyridoxal a pyridoxamin. Vitamín B6: přispívá ke správné metabolismu pro tvorbu energie přispívá ke správnému fungování nervového systému přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu přispívá k normální látkové přeměně bílkovin a glykogenu přispívá k normální psychické přispívá ke správné tvorbě červených krvinek přispívá ke správnému fungování imunitního systému přispívá ke snížení vyčerpání a únavy přispívá k regulaci hormonální činnosti

Inulin - sladká chuť zdraví. Je to fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu. Inulin je přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus).

Složení: (1 tableta - 700 mg), obsahuje Inulin 412,7 mg, Humulus lupulus extrakt10: 1 (chmel obecný) 100 mg, Valeriana officinalis extrakt 10: 1 (kozlík lékařský) 80 mg, Mučenka extrakt z květů 50 mg, Meduňka lékařská extrakt 10: 1 50 mg, Protispékavá látka - stearan hořečnatý 4,9 mg, Vitamin B6 1,4 mg (100% *), Melatonin 1 mg * NRV - denní referenční příjem vitaminů a minerálních látek (dospělí).

Dávkování: 1 tableta denně, 30 až 60 minut před spánkem. Zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Doplněk stravy je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z látek uvedenou ve složení. Při zdravotních problémech se před užitím poraďte se svým lékařem.

Obsah balení: 200 tablet

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě od + 5 ° C do + 25 ° C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí! 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay