Sníček FORTE tablety 100 ks

Sníček FORTE tablety 100 ks

Sníček forte je doplněk stravy, který obsahuje melatonin, plody mučenky, vitamin B a meduňku. Hormon melatonin patří k hormonům, které si organismus tvoří sám. Je zdrojem dobré nálady a celkové pohody. Nedostatek melatoninu v organismu vede ke spánkovým poruchám.

Obsah balení: 100 tablet

Minimální trvanlivost do 2/2020

Více detailů

 


279,00 Kč vč. DPH

6044

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Sníček forte je doplněk stravy, který obsahuje melatonin, plody mučenky, vitamin B a meduňku. Hormon melatonin patří k hormonům, které si organismus tvoří sám. Je zdrojem dobré nálady a celkové pohody. Nedostatek melatoninu v organismu  vede ke spánkovým poruchám.

Doporučuje se:

- při problémech ze spánkem

- melatonin přispívá ke zkrácení času potřebného na usnutí

- melatoniin přispívá ke zmírnění subjektivních pocitů únavy po dlouhé cestě letadlem do jiného časového pásma.

Hormon melatonin patří k endogenním antioxidantům, což znamená, že na rozdíl od známých antioxidantů, jako jsou vitaminy C, E či betakaroten, ho organizmus nezískává ze stravy, ale tvoří si ho sám - za šera, při stmívání - v malém mozku z hormonu serotonin , který je zdrojem dobré nálady a celkové tělesné pohody. Jeho nedostatečná tvorba pak může vést ke spánkovým poruchám.

Mučenka (Passiflora incarnata) pochází z deštných lesů hlavně Jižní Ameriky a z východoindických ostrovů. Je to popínavá liána s až 5m dlouhými výhonky. Květy vyrůstají z pazušek nejmladších listů. Mučenka uklidňuje a uvolňuje organismus aniž by vás unavovala, tlumila pozornost nebo soustředěnost. Stejně tak posiluje nervy.

Vitamín B6 (pyridoxin) hraje důležitou roli v metabolismu červených krvinek, při růstu a vývoji kostry. Vitamín B6 je společným označením tří sloučenin, odvozený od organické aromatické sloučeniny, látky pyridin. Jsou to pyridoxol, pyridoxal a pyridoxamin.

Inulin  má sladkou chuť zdraví, je to doplněk stravy pro podporu řádného fungování trávicího systému. Zlepšuje střevní mikroflóru. Je to fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má probiotické účinky. Je čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus).

Čekanka má přirozeně vysoký obsah inulinu v kořeni. Inulin je dietní vláknina, která nedokáže být strávena v zažívacím systému člověka a tedy neposkytne téměř žádné kalorie. Má však nasládlou chuť, a tak může být použita na přislazení potravin.

 

Doplněk stravy je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Obsah balení: 100 tablet

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay