Ochrana soukromí a osobních údajů

Jak chráníme vaše soukromí?

Provozovatelem internetového obchodu VylecSe.cz (dále jen "Obchod") je firma SIRAPY s.r.o., Rýmařovská 361, 199 00 Praha 9, IČ: 24303127, DIČ: CZ24303127.

My ve VylecSe.cz chráníme vaše soukromí. Abychom vám mohli poskytnout veškeré služby, potřebujeme o vás vědět základní informace. Některé z nich mají povahu osobních údajů ve smyslu zákona č.. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. My se tímto zákonem při používání vašich údajů řídíme.

Před nakupováním v obchodě je možné se zaregistrovat. Při registraci a nakupování je nutné poskytnout následující informace o vás:

  • jméno a příjmení, přesná adresa včetně země (resp. adresa, která má být uvedena na faktuře)
  • Vaše e-mailová adresa (slouží k vaši identifikaci v systému a na komunikaci s vámi)
  • Vaše telefonní číslo (pro rychlejší kontakt s vámi)
  • volitelně další adresy (pokud si přejete doručit zásilku na jinou adresu než je fakturační)
  • pokud nakupujete jako firma / živnostník, navíc: obchodní název, IČ a DIČ (pro vystavení faktury a správné zaúčtování)


Tyto údaje jsou uchovávány v chráněné databázi na našem serveru, abyste je nemuseli znovu vyplňovat při každé návštěvě. Tyto údaje jsou také nutné pro náš účetní a fakturační systém. Své údaje a další nastavení můžete kdykoliv změnit prostřednictvím e-mailu nebo po přihlášení do sekce ,,Můj účet". V případě, že si přejete zrušit svou registraci, požádejte nás o to e-mailem. Vaše konto bude deaktivované.

V našem obchodě nezadáváte žádné informace, které by se přímo týkaly práce s penězi na vašich účtech.

Během vaši návštěvy jsou na našem serveru uchovávány dočasné informace, které jsou nezbytné pro správné fungování obchodu (např. co jste vložili do nákupního košíku, kdy jste na stránku přišli).

Kdykoliv po přihlášení na stránku www.vylecse.cz, si můžete své osobní údaje zkontrolovat a případně změnit v části "Můj účet".

Vaše osobní údaje nezveřejňujeme, nezpřístupňujeme, neposkytujeme žádným jiným subjektům, s výjimkou organizací, s nimiž je spolupráce nezbytná pro správné vyřízení vaší objednávky. Jsou to zejména banky (v některých případech poskytnutí vašeho jména), kurýrní služby (adresa na dodání) zda někteří vydavatelé a dodavatelé, když to vyžaduje povaha objednaného produktu (kvůli aktualizacím produktů v systému poskytovatele). Tyto údaje jsou však vždy poskytnuty jednorázově pro vyřízení Vaší konkrétní objednávky. Databázi osobních údajů chráníme před jejich poškozením, zničením, ztrátou a zneužitím.

Odesláním objednávky kupující uděluje prodávajícímu v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v objednávce za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží, a to na dobu nezbytnou pro plnění smlouvy prodávajícím. Poskytnutí osobních údajů kupujícím je dobrovolné. Kupující má právo svůj souhlas odvolat a to písemnou formou na adresu sídla prodávajícího a dále práva dle zákona č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů tj. především právo na informace o stavu zpracování svých osobních údajů, právo na odpis osobních údajů, které jsou předmětem zpracování, právo na opravu nesprávných nebo neaktuálních osobních údajů v průběhu zpracování, právo na likvidaci osobních údajů, pokud byl splněn účel jejich zpracování, právo na základě bezplatné písemné žádosti podat námitku vůči využívání svých osobních údajů pro interní marketingové účely.


No template found for module gpwebpay