Vitamín D3 2000 I.U. tablety 250 ks

Vitamín D3 2000 I.U. tablety 250 ks

Vitamín D je poměrně zajímavá skupina sloučenin, která se řadí mezi látky rozpustné v tucích. Z této skupiny mají význam právě vitamíny D2 (ergokalciferol) a D3 (cholekalciferol), které přijímáme v potravě. 

Obsah balení: 250 tablet

Více detailů

 


155,00 Kč vč. DPH

6059

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Vitamín D3 2000 I.U. tablety - doplněk stravy

Složení (1 tableta – 300 mg): Inulin 298,45 mg, Protihrudkující látka - Stearan hořečnatý 1,5 mg, Vitamin D3 (cholekalciferol) 0,05 mg (1000% *)
* DDD - denní doporučená dávka

Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Zapít dostatečným množstvím vody.

Vitamín D je poměrně zajímavá skupina sloučenin, která se řadí mezi látky rozpustné v tucích. Z této skupiny mají význam právě vitamíny D2 (ergokalciferol) a D3 (cholekalciferol), které přijímáme v potravě. D2 se nachází v rostlinách (např. houby) a D3 je živočišného původu (rybací tuk, vejce, maso). Jinak to s obsahem vitamínu D v potravinách moc slavné není. Naštěstí si však dokážeme vitamín D3 vyrábět i v našem těle z cholesterolu. Vitamín D3 je přirozeně se vyskytující forma vitamínu D, který vzniká v kůži působením slunečního záření.

Inulin - zdravá sladká chuť, je doplněk stravy pro podporu řádného fungování trávicího systému. Zlepšuje střevní mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid – rozpustná vláknina rostlinného původu, která má probiotické účinky. Je čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrahováním z kořene čekanky (Cychorium intibus). Čekanka má přirozeně vysoký obsah inulinu v kořenu. Inulin je dietní vláknina, která nedokáže být strávena v zažívacím systému člověka a tedy neposkytne téměř žádné kalorie. Má však nasládlou chuť, a tak může být použita k přislazení potravin.

Upozornění: Doplněk stravy je nevhodný pro děti do 6 let. Nepoužívejte jako náhradu rozmanité stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z látek uvedenou ve složení. Při zdravotních problémech se před užitím poraďte se svým lékařem.

Obsah balení: 250 tablet
Váha netto: 75 g
Váha brutto: 93 g

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě od +5 do +25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí!

Schválení ÚVZ SR č.j. 5759/2019

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay