Lipozomální Vitamín C 250 ml

Lipozomální Vitamín C 250 ml

Lipozomální vitamín C má na rozdíl od klasických forem vyšší vstřebatelnost ve srovnání s jinými formami vitaminu C. Lipozomální obal chrání vitamín C před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání, jakožto i lepší přestup do nitra buněk. Výsledkem je téměř 100%-ní vstřebání vitamínu C do krevního oběhu a následně téměř 100%-ní přestup do buněk lidského těla včetně imunitních buněk.

Doplněk stravy
Obsah balení: 250 ml

Více detailů

 


279,00 Kč vč. DPH

6050

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Vitamín C přispívá k udržení správného fungování imunitního systému, přispívá ke snížení vyčerpání a únavy, zvyšuje vstřebávání železa

Vitamín C je látka, bez níž naše tělo nedokáže normálně fungovat, ale nedokáže si ho samo vytvořit. Zdrojem vitamínu C jsou naše potraviny nebo výživové doplňky. Největším nedostatkem klasických forem vitaminu C jako jsou tablety, prášky nebo nápoje je, že se převážná část vitamínu C znehodnotí už v trávicím traktu a na místo určení v našem těle se dostane pouze zlomek množství uvedeného na obalu výživového doplňku.

Doporučené dávkování:
Dospělí: 5 ml denně, zapít dostatečným množstvím vody nebo rozředit v 2 dl vody. Případná usazenina je přirozená. Před použitím protřepat.

Složení (v přepočtu na doporučenou denní dávku - 5 ml):
Voda 3,7 ml, Vitamin C (kyselina L-askorbová) 500 mg (625% *), slunečnicový lecitin 500 mg, hydrogenuhličitan sodný (soda bikarbona) 250 mg, Acesulfam K 10 mg, Sorban draselný E202 10 mg, Benzoát sodný E211 10 mg, Aroma citron 0,005 ml
* - DDD - denní doporučená dávka

Skladování:
Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 měsíců. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí.

Upozornění:
Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Při zdravotních problémech se před užitím poraďte se svým lékařem. Produkt není vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z výše uvedených látek.

Schválení ÚVZ SR VD 5622/2019

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay