Tekutý zinek Zn + vitamín C 300ml

Tekutý zinek Zn + vitamín C 300ml

Tekutý Zinek Zn + Vitamin C doplněk stravy.

Vitamín C a zinek je nezbitný pro správné fungování imunitního systému. Vit. C je potřebné doplňovat protože tělo si ho neumí vytvořit samo. Zinek zase potřebuje každá buňka v těle.

Obsah balení: 300 ml 

Více detailů

 


219,00 Kč vč. DPH

6056

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Tekutý Zinek Zn + Vitamin C 300 ml doplněk stravy

Obsah balení: 300 ml

Zinek potřebuje každá buňka v těle. Je koncentrovaný ve svalech, kostech, ledvinách, kůži, slinivce, očích a u mužů i v prostatě. Zinek je nezbytnou složkou mnoha enzymů, které souvisejí s trávením a využitím tuků, bílkovin a sacharidů a těsně souvisí s produkcí energie. Jeho nutriční význam byl objeven až v 60. letech minulého století po zprávách o příznivém efektu suplementace tohoto prvku u neprospívajících dětí. Kromě zmíněného vlivu na správný růst a vývoj sehrává nezaměnitelnou roli při syntetizácii DNA, což zásadně ovlivňuje například na dobrou hojivost ran.

Kyselina askorbová (přesněji kyselina L-askorbová) nebo vitamín C je kyselina a zároveň vitamín. Patří do skupiny vitamínů rozpustných ve vodě. Je citlivá na teplo a vysoce citlivá na oxidaci. Organismus vitamin C potřebuje, a protože si ho nedokáže samostatně syntetizovat, měli bychom ho našemu organismu pravidelně dodávat. Vitamin C v našem organismu plní ještě i jiné velké úkoly: stabilizaci imunity a stabilizaci psychiky.

Upozornění: Doplněk stravy je nevhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z látek uvedenou ve složení. Při zdravotních problémech se před užitím poraďte se svým lékařem.

Skladování: Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí! Po otevřením skladovat v ledničce, ne více než 2 měsíce. Nezmrazovat! 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay