Chaga káva 90g (30 sáčků)

Chaga káva 90g (30 sáčků)

Chaga Káva instantní porcovaná černá káva
Chaga KÁVA je unikátní spojení originální černé instantní kávy a až 2% extraktu houby sibiřská Chaga (Inonotus obliquus). Tento vysoce koncentrovaný extrakt výrazně zvyšuje její příznivé účinky na lidský organismus. Příznivě ovlivňuje imunitu, při zánětech a střevních poruchách, na srdce, vitalitu a mentální aktivitu.

Obsah balení: 90g  (30 sáčků po 3g)

Více detailů

 

Snížená cena!
389,00 Kč vč. DPH

429,00 Kč vč. DPH

3034

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

11 dalších výrobky ve stejné kategorii

Chagas KÁVA je unikátní spojení originální černé instantní kávy a až 2% extraktu houby sibiřská Chaga (Inonotus obliquus). Tento vysoce koncentrovaný extrakt výrazně zvyšuje její příznivé účinky na lidský organismus. Příznivě ovlivňuje imunitu, při zánětech a střevních poruchách, na srdce, vitalitu a mentální aktivitu. Je zdrojem minerálů a množství antioxidantů, disponuje sníženým obsahem kofeinu, čímž je vhodná i pro lidi se kardiovaskulárními onemocněními. Přidaný extrakt neovlivňuje její příjemnou kávovou chuť a je vhodná i na vícedenní užívání. Chaga káva neobsahuje žádné konzervanty, přídavné látky, umělá barviva a příchutě.

 

- Chaga - královna léčivých hub

- strážce vašeho celkového zdraví

- vhodná na vícedenní užívání

- plná kávová chuť

- vhodná i při kardiovaskulárních onemocněních

- bez konzervantů a přísad

 

Houba Chaga - (lat. Inonotus obliquus) je nejvzácnějším druhem houby, označovaná jako "královna léčivých hub". Je velmi populární díky své efektivnosti a absenci vedlejších účinků. Roste zejména v Rusku na Sibiři a patří mezi nejvzácnější houby v tradičním bylinkářství. Tato houba se stala fenoménem současné doby a řadíme ji mezi superpotraviny s vysokou antioxidační schopností. Znovuobjevte sílu ruského lidového léčitelství...

Podle odborníků na výživu se tablety chaga moc neosvědčují, protože jsou málo využitelné v trávicím traktu. Nejlepší je dvojitý výluh, tedy extrakt, který právě ve spojení s kávou má nejen výbornou vstřebatelnost a pozitívní vliv na organismus, ale také příjemný požitek.

 

Obsah balení: 90g  po 30 sáčků s obsahem 3g
Složení: prémiová instantní černá káva, vysocekoncentrovaný extrakt Chaga (Inonotus obliquus) - 2% obsahu kávy
Země původu kávy: Indonésie
Země původu extraktu: Rusko


Dávkování: jeden sáček stačí na přípravu 2-3 šálků kávy

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay