Active Imuno 250g

Active Imuno 250g

100% PŘÍRODNÍ VÝŽIVNÝ ZELENINOVÝ NÁPOJ S NÍZKOU ENERGETICKOU HODNOTOU jedna porce dodá pocit sytosti až na 2-3 hodiny 100% přírodní produkt bez barviv, příměsi a bez konzervantů. Celý koktejl je bohatým zdrojem vlákniny, draslíku, hořčíku, flavonoidů, přičemž zajistí pohodu a tělo plné potřebných živin.

Minimální trvanlivost do 31.5.2018

Obsah balení: 250g

Více detailů

 


199,00 Kč vč. DPH

3039

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

11 dalších výrobky ve stejné kategorii

100% PŘÍRODNÍ VÝŽIVNÝ ZELENINOVÝ NÁPOJ S NÍZKOU ENERGETICKOU HODNOTOU jedna porce dodá pocit sytosti až na 2-3 hodiny 100% přírodní produkt bez barviv, příměsi a bez konzervantů. Pro svou nízkou energetickou hodnotu je vhodnou součástí redukčních diet. Jedna dávka 15g prášku odpovídá cca 200 g syrové zeleniny a dodá pocit sytosti až na 2-3 hodiny. Chcete zhubnout a očistit tělo od škodlivých látek? Pomůže vám k tomu injekce vitamínů z Active Imuno zeleninového nápoje, přičemž zajistí pohodu a tělo plné potřebných živin.

Tento žlutý koktejl je charakteristický intenzivní chutí a vůní, což je dáno jeho složením. Koktejl imuno je pokladnicí přírodních látek, které podporují zvýšenou odolnost proti nachlazení. Zelenina bílé barvy jako zdroj antioxidantů pomáhá proti stárnutí a k ochraně buněk. Koktejl pomůže zbavit se "nepřátel" našeho imunitního systému - bakterií, virů a plísní. Imunitní systém získá zvláštní sílu na ochranu proti škodlivým mikroorganismům. Celý koktejl je bohatým zdrojem vlákniny, draslíku, hořčíku, flavonoidů. Dokonce i ve starém Egyptě byl česnek považován za afrodiziakum. Česnek obsahuje aminokyselinu alicin, což je těkavá látka, která v oganizme působí jako přírodní antibiotikum, stimuluje imunitní systém a má výrazné protizánětlivé účinky. Žlutý koktejl je vitamínová bomba, která by neměla chybět v našem jídelníčku v době chřipek, při oslabení imunitního systému organismu a při redukčních dietách. Koktejl blahodárně působí na trávicí systém - brání zácpě, urychluje vstřebávání cukrů a tuků. Je možné ho přidat do jídla, např. do polévek a omáček. Při pravidelném užívání tohoto koktejlu se budete cítit zdravější, dostaví se pocit zvýšené energie a dojde k rychlejšímu návratu uzdravení po případných infekcích.

Koktejl je složen ze sušené zeleniny z kontrolovaných certifikovaných plodin. Sušení je zcela přirozený a nejzdravější způsob jak zachovat cenné živiny obsažené v zelenině. Zelenina, kterou koktejl obsahuje je sušená moderní technologií při teplotě do 55 ° C. Během sušení zelenina není vystavena tak vysoké teplotě jako během vaření, pečení či grilování.

Za minutu máme připravený výživný zeleninový koktejl, který pomůže vašemu tělu bojovat s nadbytečnými kilogramy, regenerovat, posílit imunitní systém a vyživit tělo vitamíny a minerály.

Koktejl může být přidán do zeleninových šťáv, mléčných nápojů, polévek nebo omáček. Koktejl je zdravý, chutný a nízkokalorický. Koktejl je ideálním doplňkem redukční diety, neboť vysoký obsah vlákniny vám dává pocit nasycení. Tři koktejly denně vám pomohou snadno snížit denní příjem až o 1000 kcal. Pokud patříte k lidem, kteří oceňují zdravý životní styl a věnují pozornost kvalitě svého stravování, tak tento 100% přírodní zeleninový koktejl si jistě najde místo ve vašem jídelníčku.

Příprava nápoje: 3 čajové lžičky (cca 15g) nasypte do sklenice. Zalijte 200 ml horké vody. Důkladně promíchejte. Chvíli počkejte, nápoj je hotový po 2-3 minutách.

Složení: pastrnák, mrkev, cibule, pórek, česnek. Výrobek obsahuje pouze cukr přirozeně obsažený v zelenině. Výrobek obsahuje složku CELER. Bez lepku, bez laktózy, bez konzervantů.

Obsah balení: prášek 250g (16 porcí)

Upozornění: Uskladňujte na suchém a chladném místě!

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay