Pure Reishi kapsle 50 ks

Pure Reishi kapsle 50 ks

Pure Reishi kapsle je doplněk stravy z čínské Reishi houby. Houba Reishi je vzácným druhem houby, označovaná jako houba "věčného mládí" nebo houba "nesmrtelnosti". V Číně tuto houbu lékaři využívají při léčení různých onemocnění jako je rakovina, alergie, astma, cukrovka, anorexie, hypertenze a jiné kardiovaskulární potíže.

Více detailů

 


459,00 Kč vč. DPH

3009

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Houba Reishi je vzácným druhem houby, označovaná jako houba "věčného mládí" nebo houba "nesmrtelnosti". V Číně tuto houbu lékaři využívají při léčení různých onemocnění jako je rakovina, alergie, astma, cukrovka, anorexie, hypertenze a jiné kardiovaskulární potíže. V současnosti tyto civilizační onemocnění postihují velkou část populace. Mezi hlavní faktory, které způsobují tato onemocnění můžeme zařadit stres, kouření, alkohol, nadváhu, nevyváženou stravu či nedostatek pohybu. Houba Reishi obsahuje významné složky jako organické germanium, polysacharidy, triterpenoidy, adenosin, vitamíny a minerální látky. Také je velmi populární díky své efektivnosti a absenci vedlejších účinků.

Reishi obsahuje:

 - organické germanium

 - polysacharidy

 - triterpenoidy

 - adenosin

 - vitamíny

- minerály

 

Složení: 

500mg Red Reishi biomedicínský extrakt 

obal tobolky Hydroxypropylmethylcelulosa (HPMC) - vegetariánské tobolky

Dávkování: 1kapsle 2x denně

Obsah balení: 50 kapslí x 500 mg

Upozornění: Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy! Výrobek není určen pro děti do 3 let! Uchovejte mimo dosah dětí!

Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout!

Skladujte na suchém místě!

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay