Mladý zelený ječmen tablety 200ks

Mladý zelený ječmen tablety 200ks

Mladý zelený ječmen tablety, doplněk stravy. Opravdová síla ječmene je v jeho mladých listech, které mají obrovskou schopnost absorbovat živiny z půdy

Dávkování: 1 tabletu 3 x denně cca 15-30 min. před jídlem.

Složení: (1 tableta - 700 mg) 

Více detailů

 

Snížená cena!
279,00 Kč vč. DPH

299,00 Kč vč. DPH

6053

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Mladý zelený ječmen tablety, doplněk stravy.

Obsah balení: 200 tablet

Ječný prášek - Vyrábí se lisováním mladých listů ječmene, které se pak suší na prášek. V minulosti Egypťané sbírali zelený ječmen a konzumovali ho jako obilovinu. Řekové, Římané a dokonce i Židé používali zelený ječmen na výrobu chleba. Opravdová síla ječmene je v jeho mladých listech, které mají obrovskou schopnost absorbovat živiny z půdy.

Inulin - sladká chuť zdraví, je doplněk stravy pro podporu řádného fungování trávicího systému. Zlepšuje střevní mikroflóru. Je to fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Je čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus). Čekanka má přirozeně vysoký obsah inulinu v kořeni. Inulin je dietní vláknina, která nedokáže být strávena v zažívacím systému člověka a tedy neposkytne téměř žádné kalorie. Má však nasládlou chuť, a tak může být použita na přislazení potravin.

Upozornění: Doplněk stravy je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z látek uvedenou ve složení. Při zdravotních problémech se před užitím poraďte se svým lékařem.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě od + 5 ° C do + 25 ° C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí! 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay