Vitamín A+D3 tablety 100 ks

Vitamín A+D3 tablety 100 ks

Vitamin A + D3 tablety, doplněk stravy.

Vitamin A a D jsou nezbitné pro správnou funkci našeho organizmu. Tělo by bez vitamínu A nebylo schopno využívat bílkoviny, proto ho nutně potřebujeme. Vitamin D3 je přirozeně se vyskytující forma vitamínu D, který vzniká v kůži působením slunečního záření. 

Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Zapít dostatečným množstvím tekutin.

Složení: (1 tableta - 700 mg)

Více detailů

 


118,00 Kč vč. DPH

6057

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Vitamin A + D3 tablety, doplněk stravy.

Obsah balení: 100 tablet

Vitamín A jde o vysoce prospěšnou látku pro lidské tělo a celou řadu tělesných funkcí: Zdravá pokožka a vysoká obranyschopnost zdraví očí. Doporučené lidem, kteří nadměrně namáhají oči. Je rozpustný v tucích. K jeho vstřebání z trávicí trubice jsou nezbytné tuky a minerály. Vyskytuje se ve dvou formách: jedna je aktivní, která se jmenuje retinol (nachází se v potravinách zvířecího původu), druhou je provitamin A, který znáte jako karoten (můžeme ho najít v potravinách rostlinného i živočišného původu). Tělo by bez vitamínu A nebylo schopno využívat bílkoviny, proto ho nutně potřebujeme.

Vitamin D je poměrně zajímavá skupina sloučenin, která se řadí mezi látky rozpustné v tucích. Z této skupiny mají význam právě vitamíny D2 (ergokalciferol) a D3 (cholekalciferol), které přijímáme v potravě. D2 se nachází v rostlinách (např. Houby) a D3 je živočišného původu (rybí tuk, vejce, maso). Jinak to s obsahem vitamínu D v potravinách moc slavné není. Naštěstí si však dokážeme vitamín D3 vyrábět i v našem těle z cholesterolu. Vitamin D3 je přirozeně se vyskytující forma vitamínu D, který vzniká v kůži působením slunečního záření.

Inulin - sladká chuť zdraví, je doplněk stravy pro podporu řádného fungování trávicího systému. Zlepšuje střevní mikroflóru. Je to fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Je čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus).

Čekanka má přirozeně vysoký obsah inulinu v kořeni. Inulin je dietní vláknina, která nedokáže být strávena v zažívacím systému člověka a tedy neposkytne téměř žádné kalorie. Má však nasládlou chuť, a tak může být použita na přislazení potravin.

Upozornění: Doplněk stravy je nevhodný pro děti do 6 let. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z látek uvedenou ve složení. Při zdravotních problémech se před užitím poraďte se svým lékařem.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě od + 5 ° C do + 25 ° C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí! 

Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Zapít dostatečným množstvím tekutin.

Složení: (1 tableta - 700 mg)

Vitamin A přispívá:

- k normálnímu metabolismu železa

- k zachování zdravých sliznatá

- k udržení zdravé pokožky, dobrého zraku

- ke správnému fungování imunitního systému

Vitamin D3 přispívá:

- ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu

- k normální hladině vápníku v krvi

- k udržení zdravých kostí, správného fungování svalů, zdravých zubů

- k správnému fungování imunitního systému 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay