Vitamín K2 MK-7 + D3 tablety 200 ks

Vitamín K2 MK-7 + D3 tablety 200 ks

Vitamín K je také známý jako menadion, fylochinon a vitamín K2. Různé formy této složky patří do skupiny vitamínů rozpustných v tucích. Přítomnost tuku je nezbytná k tomu, aby se do těla vstřebal vitamín K.

Vitamín D je poměrně zajímavá skupina sloučenin, která se řadí mezi látky rozpustné v tucích. Z této skupiny mají význam právě vitamíny D2 (ergokalciferol) a D3 (cholekalciferol), které přijímáme v potravě.

Obsah balení: 200 tablet

Více detailů

 

Snížená cena!
279,00 Kč vč. DPH

379,00 Kč vč. DPH

6060

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

K2 MK7 + D3 tablety - doplněk stravy

Složení (1 tableta – 300 mg): Inulin 296,89 mg, Protispékavá látka - Stearan hořečnatý 3 mg, Vitamin K (menachinon-7/vitamin K2) 0,1 mg (133%*), Vitamin D3 (cholekalciferol) 25 μg (500 %* - 1000 I.U)
* DDD - denní doporučená dávka

Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Zapít dostatečným množstvím vody.

Vitamín K je také známý jako menadion, fylochinon a vitamín K2. Různé formy této složky patří do skupiny vitamínů rozpustných v tucích. Přítomnost tuku je nezbytná k tomu, aby se do těla vstřebal vitamín K.

Vitamín D je poměrně zajímavá skupina sloučenin, která se řadí mezi látky rozpustné v tucích. Z této skupiny mají význam právě vitamíny D2 (ergokalciferol) a D3 (cholekalciferol), které přijímáme v potravě. D2 se nachází v rostlinách (např. houby) a D3 je živočišného původu (rybací tuk, vejce, maso). Jinak to s obsahem vitamínu D v potravinách moc slavné není. Naštěstí si však dokážeme vitamín D3 vyrábět i v našem těle z cholesterolu. Vitamin D3 je přirozeně se vyskytující forma vitamínu D, který vzniká v kůži působením slunečního záření.

Inulin - zdravá sladká chuť, je doplněk stravy pro podporu řádného fungování trávicího systému. Zlepšuje střevní mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid – rozpustná vláknina rostlinného původu, která má probiotické účinky. Je čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrahováním z kořene čekanky (Cychorium intibus). Čekanka má přirozeně vysoký obsah inulinu v kořenu. Inulin je dietní vláknina, která nedokáže být strávena v zažívacím systému člověka a tedy neposkytne téměř žádné kalorie. Má však nasládlou chuť, a tak může být použita k přislazení potravin.

Upozornění: Doplněk stravy je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu rozmanité stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z látek uvedenou ve složení. Při zdravotních problémech se před užitím poraďte se svým lékařem.

Obsah balení: 200 tablet

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě od +5 do +25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí!

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay