Organický křemík POWER Si+

Organický křemík POWER Si+ dodává tělu křemík potřebný při prevenci a léčení osteoporózy a artrózy.
Organický křemík POWER Si+ je velmi důležitý pro organismus.

Působí na: klouby, kosti a šlachy, srdce a cévy, pokožku, vlasy, nehty, slizniční výstelky

Obsah balení: 500 ml

Více detailů

 

Snížená cena!
432,00 Kč vč. DPH

479,00 Kč vč. DPH

3010

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Dodává tělu křemík potřebný při prevenci a léčení osteoporózy a artrózy.
Organický křemík POWER Si+ je velmi důležitý pro organismus.

Působí na:

  • Klouby - je nezbytný při produkci chrupavky kloubů a zabraňuje bolestem kloubů.
  • Kosti a šlachy - stimuluje DNA pro syntézu kostních buněk (osteoblastů), podporuje syntézu elastanu a kolagenu, zabraňuje vzniku osteoporózy
  • Srdce a cévy - snižuje vnitřní pórovitost výstelkové cév, což znemožňuje vznik aterosklerotických shluků, pružnost cév znemožňuje tvorbu cholesterolu. Když obsah křemíku ve spojovacím tkáni rychle klesá, je možné pozorovat snížení elasticity stěn tepen a zvětšuje se jejich propustnost.
  • Pokožku - je nezbytný při syntéze kolagenu, svým působením znemožňuje tvorbu vrásek, pokožka je hladká, zdravá a dobře prokrvená.
  • Vlasy - způsobuje, že vlasy jsou pružné a lesklé, mají menší tendenci k vypadávání a šedé vlasy získávají svou přirozenou barvu.
  • Nehty - křemík způsobuje lepší kvalitu nehtů, nehty jsou pevnější a méně křehké
  • Slizniční výstelky - regeneruje sliznici dýchacího a trávicího ústrojí (jícen, žaludek, plíce...)


Křemík byl dlouho prezentován jako málo podstatný prvek nacházející se v lidském organismu. Ve skutečnosti hraje křemík v lidském organismu velmi významnou roli: nachází se v tkáních, v krvi, v kostech, v chrupavkách, v mozkovém obalu a bílé hmotě mozku, v cévních stěnách, v játrech a dalších orgánech.

V organismu se nachází celkem cca 7g křemíku, přičemž s přibývajícím věkem se množství křemíku v organismu zmenšuje. U starých lidí tento úbytek představuje až 80%.
Množství křemíku přijímaného v potravě neustále klesá. Tento pokles je způsoben moderní produkcí potravin, manipulací s vodou a její čištěním a výrobou zeleniny v hydrofobním prostředí. Proto je třeba obsah křemíku sledovat a doplňovat vhodnou úpravou stravného lístku, případně užíváním výživových doplňků.

Nedostatek křemíku způsobuje rychlé a předčasné stárnutí všech buněk a tkání, rychlé vyčerpání, ubývání tělesných a duševních schopností. Při nedostatku v organismu se může zpomalit růst, vývoj kostí, zubní skloviny, způsobuje poruchy tvorby kolagenu, kostí, zdravé kůže a cév, dochází k osteoporóze, vypadávání vlasů, lámavosti nehtů, stárnutí pokožky, arterioskleróze, ke zvyšování lámavosti a propustnosti cév včetně vlásečnic.

POWER Si+ (monometylsilanetriol) na rozdíl od minerálního křemíku obsahuje ve své molekule atomy uhlíku. V takové podobě mluvíme o organickém křemíku, který je velmi snadno přijatelný lidským organismem (až 70%). Tato molekula je určitým druhem ionického kompenzátoru celého organismu, který dodává buňkám energii, aby se mohli bránit proti všem typům agresí. Zároveň u poškozených buněk dochází k obnovení pružnosti stěn, takže buňky mohou přijímat výživu a vypuzovat ze svého středu nepotřebný odpad.

Křemík z organismu začne odvádět všechno, co tam nepatří. Vyhazuje buňky přeplněné toxickým odpadem, volnými radikály, radionuklidy, slovem vším, co ruší optické vlastnosti organismu. Činí tak neagresivní, nenápadně a uvolňuje prostor pro tvorbu nových buněk, tedy nastartuje regeneraci. Křemík organismus vyčistí, toxiny by totiž jinak skončily v játrech nebo v ledvinách.

Obsah balení: 500 ml

Dávkování roztoku: 15 -30 ml denně, nejlépe ráno na lačno

Doplněk stravy registrovaný ÚVZ SR č.. OHVBPK/6541/2008/Trs

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay