Šlehané tělové máslo DOBRÁ NÁLADA 100ml

Šlehané tělové máslo DOBRÁ NÁLADA je luxusní přírodní přípravek bez barviv a konzervantů. Tělové máslo je předurčeno k celodenní péči o naše tělo.

Stačí pouze maličký kousek tohoto kakaového másla a máte zaručenou svěží, hebkou a dobře vyživovanou pokožku po celý den i noc. Krém je ideální svým složením pro zvláště suchou a problematickou kůži celého těla.

Minimální trvanlivost do 31.6.2018

Více detailů

 


173,00 Kč vč. DPH

4118

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Šlehané tělové máslo DOBRÁ NÁLADA je luxusní přírodní přípravek bez barviv a konzervantů. Tělové máslo je předurčeno k celodenní péči o vaše tělo. Stačí pouze maličký kousek tohoto úžasného kakaového výborně roztíratelného másla a máte zaručenou svěží, hebkou a dobře vyživovanou pokožku po celý den i noc. Krém je ideální svým složením pro zvláště suchou a problematickou kůži celého těla. Vysušená a poškozená pokožka na rukách a nohách vám bude vděčna za každodenní opečovávající kůru tímto přípravkem. Skvělý pomocník i na popraskané rty.

Toto tělové máslo je vhodné i na masáže (uvolňuje napětí svalů). Olej z litsea cubeba má protizánětlivé a zklidňující účinky. Používá se na podrážděnou pokožku, při léčbě akné, posiluje lymfu, zmírňuje bolestí kloubů a hlavy, ničí plísně. Vůně Litsea cubeba (silice) je nádherně citrusově svěží a navozuje dobrou náladu. Citrusová vůně má antidepresivní účinky, podporuje koncentraci, pomůže při únavě.

Dopřejte své duši i svému tělu DOBROU NÁLADU v podobě takovéto jedinečné přírodní kosmetiky! 

 

Složení: Bio kakaové máslo, mandlový olej za studena lisovaný, kokosový olej, vitamin E, silice litsea cubeba

Hmotnost: 100ml

Vůně: svěží citrusová

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay