Kozí mýdlo - PEPERMNT & MAROCKÝ JÍL 110g

Kozí mýdlo -  PEPERMNT & MAROCKÝ JÍL 110g

Mýdlo z kozího mléka - PEPERMNT & MAROCKÝ JÍL je ideální hlavně pro osoby, které mají suchou a citlivou pokožku nebo se trápí s ekzémem či psoriázou (lupenkou). Toto přírodní a ručně vyráběné mýdlo obsahuje velkou dávku raw kozího mléka ze slovenské kozí farmy. Má příjemnou peprmintovou vůni a je bez barviv.

Více detailů

 


119,00 Kč vč. DPH

4121

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Kozí mýdlo - PEPERMNT & MAROCKÝ JÍL je ideální hlavně pro osoby, které mají suchou a citlivou pokožku nebo se trápí s ekzémem či psoriázou (lupenkou). Toto přírodní a ručně vyráběné mýdlo obsahuje velkou dávku raw kozího mléka ze slovenské kozí farmy. Má příjemnou peprmintovou vůni je bez barviv. Je velice vhodné pro hygienu celého těla i pro tu nejjemnější dětskou pokožku a také pro ty, kteří si chtějí své tělo hýčkat přírodními produkty.

Kombinace olejů u tohoto kozího mýdla je nastavena tak, aby i další složky působily blahodárně pro naši pleť.

Sušená kopřiva, která je v kozím mýdle obsažena, má neuvěřitelné množství pozitivních účinků pro náš organismus. Používá se k léčení ekzémů, lupenky, plísně nehtové, kuřích ok, zánětů končeti, dny, proti bolestem hlavy,... A také dodává tomuto mýdlu příjemnou bylinkovou vůni. 

Složení: kokosový olej, olivový olej, slunečnicový olej, syrové kozí mléko, karité máslo, voda, ricinový olej, vitamin E, kopřivová vůně, sušená kopřiva

Balení: v luxusní papírové krabičce s perleťovými odlesky

Hmotnost: 110g

Vůně: kopřivová

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay