Koloidní zinek Zn100 300 ml 10ppm

Koloidní zinek Zn100 300 ml 10ppm

Zinek je velmi důležitý prvek pro naše tělo. Přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a k udržení zdravé pokožky. Nedostatek zinku v lidském těle se projevuje kožními problémy, zhoršením zraku, poruchami paměti i psychiky, bolestmi kloubů, únavou a k celkovému oslabení našeho imunitního systému.

Koncentrace: 10ppm

Obsah: 300 ml


Více detailů

 


189,00 Kč vč. DPH

6028

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Zinek je jedním z minerálních prvků potřebných pro lidský organismus. Přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a k udržení zdravé pokožky. Nedostatek zinku v lidském těle se projevuje kožními problémy, zhoršením zraku, poruchami paměti i psychiky, bolestmi kloubů, únavou a k celkovému oslabení našeho imunitního systému. 

Nedostatkem zinku mohou také trpět lidé s nemocemi trávicího systému, chronický průjem, Crohnhova choroba, ulcerózní kolitida, nebo tolik rozšířená cukrovka. Deficit zinku pozoruje i alkoholizmu, nebo dodržování vegetariánské a veganské stravy. Zvýšené nároky na příjem zinku mají i těhotné a kojící ženy. Nedostatek zinku se může vyskytnout u lidí užívajících léky a doplňky výživy obsahující železo, které snižuje vstřebávání zinku. Vstřebávání zinku snižuje i káva a tzv. fytáty přítomné například v obilovinách a sóji.

Účel použití:
Koloidní zinek je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť. 

Aplikace (dávkování):

Aplikuje se tak, že jej naneseme na kosmetický tampón, nebo ubrousek a jemně jím potřete čistou, odlíčenou a omytou pokožku, nejlépe ráno i večer.

Zinek v tabletách dokáže tělo využít maximálně na 10%, ale koloidní zinek má účinnost až 95%. Proto není nutná jeho vysoká koncentrace.

Upozornění:

Současná legislativa ovšem umožňuje používat koloidní zinek jen na technické použití.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay