Koloidní zlato Au100 300 ml 10 ppm

Koloidní zlato Au100 300 ml 10 ppm

Koloidní zlato je přírodní kosmetický přípravek, který je účinný již v minimálních dávkách a dokonale čistí a regeneruje pleť. Pravidelné používání koloidního zlata pokožku vyhlazuje a dodává jí svěží vzhled. Příznivě působí na akné, rozšířené póry, kožní plísně, záněty apod.

Koncentrace: 10 ppm

Obsah: 300 ml

Více detailů

 


579,00 Kč vč. DPH

6025

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Účel použití:
Koloidní zlato je přírodní kosmetický přípravek, který je účinný již v minimálních dávkách a dokonale čistí a regeneruje pleť. Pravidelné používání koloidního zlata pokožku vyhlazuje a dodává jí svěží vzhled. Příznivě působí na akné, rozšířené póry, kožní plísně, záněty apod.

Složení: destilovaná voda s vodivostí 0,1-0,15 ìs a zlato 99,99%

Upozornění: Určeno pouze pro venkovní použití, není určeno pro osoby alergické na zlato. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte v patřičné vzdálenosti od magnetických polí.
 Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.

Aplikace (dávkování):
Aplikuje se tak, že jej naneseme na kosmetický tampón, nebo ubrousek a jemně jím potřete čistou, odlíčenou a omytou pokožku, nejlépe ráno i večer.

Jak působí koloidní zlato?

Slyšeli jste něco o koloidním zlatě, nebo víte jaký má účinek na lidský organismus? Pokud ne, přečtěte si tento článek a dozvíte se více!

Léčivé účinky zlata jsou opět pomalu znovu objevovány. Současní vědci a lékaři odhalují to, co věděli už lidé dávno, že: zlato je skutečně drahocenný kov.

Pár slov z historie: Již po staletí lidé používali zlato na, očištění mysli, těla a ducha. Staří Egypťané věřili, že zlato pracuje v těle jako stimulátor životní síly Moderní archeologie odhalili pozoruhodné případy dávného užívání zlata. Ve starých hebrejských časech se věřilo, že pít zlato ve vodě vyléčí i velmi nemocného člověka. Starým osvědčeným prostředkem proti infekcím byla citronová šťáva, bílé víno a archangelikový kořen, nasáklý přes noc zlatem. Ve středověké Evropě byly velmi populární zlatem potažené tablety a "zlatá voda." Alchymisté přidávali zlatý prášek do nápojů na "uklidnění bolavých končetin," což je jedním z prvních označení pro artritidu. V 20. století chirurgové často implantovali kousky zlata pod kůži v místě zánětu kloubů, jako jsou kolena nebo lokty. Výsledkem bylo, že bolest se utišila nebo zcela přestala.

A co současnost? Zlato je i v současnosti stále považováno za ideální materiál v zubním lékařství a každoročně se zhruba 13 tun zlata použije na výrobu zubních korunek, můstků a umělých chrupů. Zlato je ideální pro tyto účely, protože není toxické, snadno se tvaruje, neopotřebuje se, nekoroduje a neztrácí lesk. V Číně jsou regenerační vlastnosti zlata stále uznávané. Rolníci vaří rýži spolu se zlatou mincí aby se tento prvek znovu dostal do těla a exkluzivní čínské restaurace používají 24karátové zlaté lístky při přípravě jídel. V chirurgii se zlato používá na opravu poškozených cév, nervů, kostí a membrán. Používá se také při léčbě různých forem rakoviny. Injekce mikroskopických zlatých kuliček zpomalují rakovinu prostaty u mužů. Ženy trpící rakovinou vaječníků jsou léčeny koloidním zlatem, laser používající výpary zlata zase pomáhá vyhledat a zničit rakovinové buňky bez poškození zdravých sousedních buněk. Zlato je součástí různých léčiv na revma. Pacientům s artritidu podávají lékaři injekce ze solí zlata.

Co je koloidní zlato? Když se kovové zlato rozdělí na maličké částice (o velikosti od 1 do 1000 nanometrů) a tyto částice se rozptýlí v tekutině, produkt se stává koloidním zlatem. V tomto stavu přináší nové vlastnosti díky zvětšené hodnotě povrchu přítomného zlata.

Jaké má účinky? Koloidní zlato má vyrovnávací a harmonizující účinek na všech úrovních těla, mysli a vědomí. Používá se na zlepšení duševní úrovně a emočního stavu. Byly zaznamenány pocity zvýšení energie, vůle, pozornosti a libida. Přestože zlato má obecné léčivé účinky, nejlépe působí na srdce, usměrňuje krevní tlak, posiluje nervový systém a trávení. Pomáhá při degenerativních onemocněních, například artritidě, komplexech méněcennosti, depresích, strachu ze smrti a sklonech k sebevraždě. Léčitelé tvrdí, že pomáhá při nechutenství, chudokrevnosti a také nadměrné konzumaci jídla. Zmírňuje senilitu, nedoslýchavost, podporuje činnost mozku, nekontrolovatelné svalové trasy a zrak zapříčiněnou stářím.
 
Jak se využívá v kosmetice? Koloidní zlato omlazuje pokožku, proto se používá při výrobě luxusních kosmetických přípravků. Do krémů se míchá v mikročástečky, které zároveň dodávají pleti zářivý efekt. V kombinaci s dalšími protivráskovými složkami je součástí luxusních pleťových omlazujících sér.
 
Věděli jste, že zlato je dobrý vodič energie a proto je dobré si zlaté řetízky, náramky a jiné šperky dobíjet na slunci.


Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay