Koloidní zlato Au100 300 ml 10 ppm

Koloidní zlato Au100 300 ml 10 ppm

Koloidní zlato je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť. Příznivě působí na akné, rozšířené póry, kožní plísně, záněty apod.

Koncentrace: 10 ppm

Obsah: 300 ml

Více detailů

 

Snížená cena!
549,00 Kč vč. DPH

599,00 Kč vč. DPH

6025

Dostupnost: skladem

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

18 dalších výrobky ve stejné kategorii

Účel použití:
Koloidní zlato je účinné již v minimálních dávkách, dokonale čistí a regeneruje pleť. Pravidelné používání koloidního zlata pokožku vyhlazuje a dodává jí svěží vzhled.

Složení: destilovaná voda s vodivostí 0,1-0,15 ìs a zlato 99,99%

Upozornění: Určeno pouze pro venkovní použití, není určeno pro osoby alergické na zlato. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte v patřičné vzdálenosti od magnetických polí.
 Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.

Aplikace (dávkování):
Aplikuje se tak, že jej naneseme na kosmetický tampón, nebo ubrousek a jemně jím potřete čistou, odlíčenou a omytou pokožku, nejlépe ráno i večer.

Jak působí Koloidní zlato?

Slyšeli jste něco o koloidním zlatě, nebo víte jaký má účinek na lidský organismus? Pokud ne, přečtěte si tento článek a dozvíte se více!

Léčivé účinky zlata jsou opět pomalu znovu objevovány. Současní vědci a lékaři odhalují to, co věděli už lidé dávno, že: zlato je skutečně drahocenný kov.

Pár slov z historie: Již po staletí lidé používali zlato na, očištění mysli, těla a ducha. Staří Egypťané věřili, že zlato pracuje v těle jako stimulátor životní síly Moderní archeologie odhalili pozoruhodné případy dávného užívání zlata. Ve starých hebrejských časech se věřilo, že pít zlato ve vodě vyléčí i velmi nemocného člověka. Starým osvědčeným prostředkem proti infekcím byla citronová šťáva, bílé víno a archangelikový kořen, nasáklý přes noc zlatem. Ve středověké Evropě byly velmi populární zlatem potažené tablety a "zlatá voda." Alchymisté přidávali zlatý prášek do nápojů na "uklidnění bolavých končetin," což je jedním z prvních označení pro artritidu. V 20. století chirurgové často implantovali kousky zlata pod kůži v místě zánětu kloubů, jako jsou kolena nebo lokty. Výsledkem bylo, že bolest se utišila nebo zcela přestala.

A co současnost? Zlato je i v současnosti stále považováno za ideální materiál v zubním lékařství a každoročně se zhruba 13 tun zlata použije na výrobu zubních korunek, můstků a umělých chrupů. Zlato je ideální pro tyto účely, protože není toxické, snadno se tvaruje, neopotřebuje se, nekoroduje a neztrácí lesk. V Číně jsou regenerační vlastnosti zlata stále uznávané. Rolníci vaří rýži spolu se zlatou mincí aby se tento prvek znovu dostal do těla a exkluzivní čínské restaurace používají 24karátové zlaté lístky při přípravě jídel. V chirurgii se zlato používá na opravu poškozených cév, nervů, kostí a membrán. Používá se také při léčbě různých forem rakoviny. Injekce mikroskopických zlatých kuliček zpomalují rakovinu prostaty u mužů. Ženy trpící rakovinou vaječníků jsou léčeny koloidním zlatem, laser používající výpary zlata zase pomáhá vyhledat a zničit rakovinové buňky bez poškození zdravých sousedních buněk. Zlato je součástí různých léčiv na revma. Pacientům s artritidu podávají lékaři injekce ze solí zlata.

Co je koloidní zlato? Když se kovové zlato rozdělí na maličké částice (o velikosti od 1 do 1000 nanometrů) a tyto částice se rozptýlí v tekutině, produkt se stává koloidním zlatem. V tomto stavu přináší nové vlastnosti díky zvětšené hodnotě povrchu přítomného zlata.

Jaké má účinky? Koloidní zlato má vyrovnávací a harmonizující účinek na všech úrovních těla, mysli a vědomí. Používá se na zlepšení duševní úrovně a emočního stavu. Byly zaznamenány pocity zvýšení energie, vůle, pozornosti a libida. Přestože zlato má obecné léčivé účinky, nejlépe působí na srdce, usměrňuje krevní tlak, posiluje nervový systém a trávení. Pomáhá při degenerativních onemocněních, například artritidě, komplexech méněcennosti, depresích, strachu ze smrti a sklonech k sebevraždě. Léčitelé tvrdí, že pomáhá při nechutenství, chudokrevnosti a také nadměrné konzumaci jídla. Zmírňuje senilitu, nedoslýchavost, podporuje činnost mozku, nekontrolovatelné svalové trasy a zrak zapříčiněnou stářím.
 
Jak se využívá v kosmetice? Koloidní zlato omlazuje pokožku, proto se používá při výrobě luxusních kosmetických přípravků. Do krémů se míchá v mikročástečky, které zároveň dodávají pleti zářivý efekt. V kombinaci s dalšími protivráskovými složkami je součástí luxusních pleťových omlazujících sér.
 
Věděli jste, že zlato je dobrý vodič energie, proto si třeba řetízky, náramky dobíjet na slunci.


Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay