Koloidní zlato Au100 25 ml 10 ppm sprej

Koloidní zlato Au100 25 ml 10 ppm sprej

Koloidní zlato ve spreji je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť. Příznivě působí na akné, rozšířené póry, kožní plísně, záněty apod.

 Koncentrace: 10 ppm

Obsah: 25 ml sprej

Více detailů

 


139,00 Kč vč. DPH

6019

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Koloidní zlato Au100 ve spreji je kosmetický přípravek na čištění a regeneraci pokožky.

Tento neionický homogenní roztok obsahuje miliony velmi maličkých částic. Vyrábí se elektrolýzou z kusu velmi čistého zlata v ultračisté vodě. V případě koloidního zlata nám značka ppm ukazuje kolik částic ryzího zlata jsme nechali do vody uvolnit - vyšší číslo ppm = větší počet ve vodě obsažených zlatýchh částic. Třeba mít vždy na paměti, že je to kov a zvláště opatrní by proto měli být lidé alergičtí na kovy!

Aplikace: Aplikuje se tak, že ho nanesete na kosmetický tampon nebo ubrousek a jemně jím potřete čistou, odlíčenou a umytou pokožku, nejlépe ráno i večer. Při použití sprejové formy se koloidní zlato aplikuje nastříkáním přímo na postižené místo.

Upozornění: Výrobek není určen pro osoby, které jsou alergické na zlato. Nedoporučuje se pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Skladování: Chraňte před přímým slunečním zářením, uchovávejte mimo magnetických polí, chraňte před mrazem. Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.

Obsah balení: 25 ml sprej

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay