Koloidní stříbro sprej Ag100 100 ml 50ppm

Koloidní stříbro sprej Ag100 100 ml 50ppm

Koloidní stříbro ve spreji (velmi jemný rozprašovač) je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť. Příznivě působí na akné, rozšířené póry, kožní plísně, záněty apod.

Jedinečný pohlčovač pachu těla v horkých letních dnech!

Koncentrace: 50 ppm

Obsah: 100 ml sprej

Více detailů

 


279,00 Kč vč. DPH

6026

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Účel použití:
Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť. Snižuje vylučování mazu a příznivě působí na akné, rozšířené póry, kožní plísně, záněty apod. Zklidňuje podrážděnou, případně zarudlou pokožku. Pri pravidelném užívání regeneruje pleť a má i příznivé účinky.

Aplikace (dávkování):
Ideální je aplikovat pomocí rozprašovače, na čistou, omytou pokožku tento přírodní kosmetický koloidní přípravek během dne dle potřeby.

Upozornění:
Výrobek není určen pro osoby, které jsou alergické na stříbro. Nedoporučuje se pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Chraňte před přímým slunečním zářením, uchovávejte mimo magnetické pole, chraňte před mrazem. Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.

Částice koloidního stříbra je možné pozorovat pouze elektronovým mikroskopem. Čím menší jsou částice, tím je roztok účinnější. Optimální velikost stříbrných částic je od 1,5 do 5 nm při koncentraci 10 mg stříbra na litr vody (10 ppm). Pro srovnání: viry mají velikost od 15 do 150 nm a bakterie od 350 do 1000 nm, jsou tedy podstatně větší než částice koloidního stříbra, které díky tomu mohou volně pronikat do nitra patogenů a podporovat léčebný proces.

Je třeba zdůraznit, že lidské tělo vyplňují přirozené koloidní látky jako je krev, lymfa, intracelulární tekutiny. Například v krvi se nacházejí částice vápníku, draslíku a sodíku, které mají elektrický náboj a spolu s krví tvoří koloid. Stříbro v koloidní formě má podobnou strukturu jako organické tekutiny, což je pro lidský organismus dobré, neboť díky tomu se koloidní stříbro snadno vstřebává. Mikroskopická velikost částic stříbra jim dokonce umožňuje pronikat z vlásečnic do každé živé buňky, v níž mohou urychlovat a podporovat léčebný proces na buněčné úrovni.

Jak působí Koloidní stříbro
Již více než 100 let zkoumají vědci různá použití koloidního stříbra, díky čemuž se podařilo potvrdit, že částice čistého stříbra, které jsou v něm obsaženy:

 • Působí podpůrně při bakteriálních, virových a mykotických infekcích,
 • Podporují protizánětlivé procesy a napomáhají při dezinfekci,
 • Zmírňují bolest a svědění kůže,
 • V době nemoci napomáhají při vytvoření zástupného imunitního systému,
 • Podporují regeneraci poškozených buněk,
 • Nehromadí se v organismu.


Efekt "stříbrné střely"
Často se mezi vědci hovoří o tom, že částice stříbra se v organismu projevují jako "stříbrné střely", což znamená, že samy vyhledávají choroboplodné zárodky a přitahují je svým opačným elektrickým nábojem (mají silný kladný náboj, zatímco většina choroboplodných zárodků má náboj záporný ). Proto je možné říci, že nejde o náhodný, ale naopak o cílený proces, což v konečném důsledku zásadně podporuje léčbu a urychluje uzdravení.

Vlastnosti koloidního stříbra
Potvrdilo se, že koloidní stříbro podporuje léčbu takových onemocnění, jako např.:

 • Virové infekce - nachlazení, rýma, kašel, chřipka, zánět průdušek, krční záněty, záněty mandlí, opary;
 • Bakteriální infekce - angína, průjem, tuberkulóza, žaludeční a střevní záněty, nákazy stafylokoky a streptokoky, svědění konečníku, kožní infekce lišejového typu, vředy;
 • Mykotické a kvasinkové infekce - plísně na kůži, nehtech, nohách, poševní mykózy, střevní a plicní kandidóza, infekce mízních uzlin;
 • Chronické zánětlivé stavy - záněty dutin, záněty ústní dutiny;
 • Lupénka a lupy - koloidní stříbro dezinfikuje kůži, mírní zánětlivé stavy a svědění;
 • Těžko se hojící rány, popáleniny (včetně slunečních) - zmírňuje infekci, podporuje rychlou regeneraci poškozených buněk;
 • Akné - koloidní stříbro zmírňuje vnější projevy akné a zároveň uvnitř čistí organismus, takže odstraňuje příčiny této choroby.

Zvenku
Ag100 Koloidní stříbro se nanáší přímo na kůži pomocí obkladů (vytištěna gáza nasáklá koloidním stříbrem), rozprašovače (spreje) nebo prostě politím daného místa na kůži, a to několikrát denně. Pozor! Místa omývané koloidním stříbrem nevystavujte přímým slunečním paprskům.

OdPředmětKomentář
2017-01-17 Jitka K. koloidní stříbro Super přípravek, který používám , když mě bolí v krku, na nohy proti pocení, nebo ho stříknu do sklenice s olivami, aby se hned nezkazily (zabráni tvoření plísně) . A FUNGUJE to ! :-)

No template found for module gpwebpay