Mýdlo z kozího mléka MĚSÍČKOVÉ - pytlík 110g

Mýdlo z kozího mléka MĚSÍČKOVÉ - pytlík 110g

Mýdlo z kozího mléka - MĚSÍČKOVÉ (NECHTÍKOVÉ)  je ideální hlavně pro osoby, které mají suchou a citlivou pokožku nebo se trápí s ekzémem či lupenkou. Toto přírodní a ručně vyráběné mýdlo obsahuje velkou dávku raw kozího mléka ze slovenské kozí farmy.

Mýdlo je bez umělých barviv a s přírodní vůní neroli.

Více detailů

 


142,00 Kč vč. DPH

4123

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Mýdlo z kozího mléka - MĚSÍČKOVÉ (NECHTÍKOVÉ) je ideální hlavně pro osoby, které mají suchou a citlivou pokožku nebo se trápí s ekzémem či lupenkou. Toto přírodní a ručně vyráběné mýdlo obsahuje velkou dávku raw kozího mléka ze slovenské kozí farmy.

Mýdlo je bez umělých barviv a s přírodní vůní neroli.

Je velice vhodné pro hygienu celého těla i pro tu nejjemnější dětskou pokožku a také pro ty, kteří si chtějí své tělo hýčkat přírodními produkty. Kombinace olejů u tohoto kozího mýdla je nastavena tak, aby i další složky působily blahodárně pro naši pleť.

Mýdla s tímto přírodním složením jsou jedinečná k ošetřování problematické pokožky i pleti. Stále více osob má potíže s nadužíváním chemických kosmetických přípravků a tak tato kozí mýdla jsou jednoduchý, příjemným a hlavně přírodní způsob jak se dobře postarat o naši kůži.  

 

Složení: kokosový olej, olivový olej, slunečnicový olej, syrové kozí mléko, bambucké máslo, voda, ricinový olej, olej z mrkvových tkání, vitamin E, silice neroli, sušené lupínky měsíčku

Balení: mýdlo je baleno v ručně šitém bavlněném pytlíku s vlastním potiskem s dřevěným kroužkem vyrobeném na míru. Látka byla před šitím vyprána a vyžehlena na nejvyšší stupeň teploty aby byly odstraněny potenciální stopy po impregnaci materiálu výrobcem.

Hmotnost: 110g

Vůně: neroli

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay