Mýdlo s kozím mlékem KOPŘIVA - pytlík 110g

Mýdlo s kozím mlékem KOPŘIVA - pytlík 110g

Mýdlo s kozím mlékem KOPŘIVA je ideální hlavně pro osoby, kteří mají suchou a citlivou pokožku nebo se trápí s ekzémem či lupenkou. Toto přírodní a ručně vyráběné mýdlo obsahuje velkou dávku raw kozího mléka ze slovenské kozí farmy. Má barvu a  bylinnou vůni kopřivy.

Více detailů

 


136,00 Kč vč. DPH

4114

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Mýdlo s kozím mlékem KOPŘIVA je ideální hlavně pro osoby, kteří mají suchou a citlivou pokožku nebo se trápí s ekzémem či lupenkou. Toto přírodní a ručně vyráběné mýdlo obsahuje velkou dávku raw kozího mléka ze slovenské kozí farmy. Má barvu a bylinnou vůni kopřivy.

Je velice vhodné pro hygienu celého těla i pro tu nejjemnější dětskou pokožku a také pro ty, kteří si chtějí své tělo hýčkat přírodními produkty. Kombinace olejů u tohoto KOPŘIVA mýdla je nastavena tak, aby i další složky působily blahodárně pro naši pleť.

Sušená kopřiva, která je v kozím mýdle obsažena, má neuvěřitelné množství pozitivních účinků pro náš organismus. Používá se k léčení ekzémů, lupenky, plísně nehtové, kuřích ok, zánětů končeti, dny, proti bolestem hlavy,... A také dodává tomuto mýdlu příjemnou bylinkovou vůni.

 

Složení: kokosový olej, olivový olej, slunečnicový olej, syrové kozí mléko, karité máslo, voda, ricinový olej, vitamin E, kopřivová vůně, sušená kopřiva.

Balení: mýdlo je baleno v ručně šitém bavlněném sáčku s vlastním potiskem s dřevěným kroužkem vyrobeném na míru. Látka byla před šitím vyprána v Nasice mýdlových hoblinkami a žehlená na nejvyšší stupeň teploty abychom odstranili potenciální stopy po impregnaci materiálu výrobcem.

Hmotnost: 110g

Vůně: kopřivy

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay