Cordyceps extrakt (60 kapslí)

Cordyceps extrakt (60 kapslí)

Cordyceps - extrakt z léčivé houby v kapslích.

Cordyceps sinensis (Housenice čínská) je vzácná léčivá houba. Asijští bylinkáři ji používají samostatně nebo v kombinaci s jinými léčivými bylinami k léčení nejrůznějších nemocí. Cordyceps je ideální jako povzbuzující tonikum po úrazu, operaci nebo při onemocnění.

Obsah balení: 60 kapslí

Minimální trvanlivost do 1/2020

 

Více detailů

 


560,00 Kč vč. DPH

3046

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Cordyceps - extrakt z léčivé houby v kapslích.

Cordyceps sinensis (Housenice čínská) je vzácná léčivá houba. Asijští bylinkáři ji používají samostatně nebo v kombinaci s jinými léčivými bylinami k léčení nejrůznějších nemocí. Cordyceps je ideální jako povzbuzující tonikum po úrazu, operaci nebo při onemocnění. Napomáhá pacientovi obnovit fyzickou sílu, zlepšuje chuť do jídla a pomáhá chránit tělo před infekcemi. Je také skvělý na podporu imunity, při srdečních a také cévních potížích. 

V Asii si tuto Cordyceps houbu přidávají dospělí do mléka pro zvýšení sexuální potence.

Houba Cordyceps - (lat. Cordyceps sinesis) je vzácným druhem houby, označovaná jako "zázračna houba". Je velmi populární díky své efektivnosti a absenci vedlejších účinků. Vyskytuje se ve vysokých nadmořských výškách čínských horských masivů. V tradiční čínské medicíně je Cordyceps sinensis pro své širokospektrální účinky používaný již více než 4000 let. Houba Cordyceps obsahuje mnoho minerálů a vitamínů. Tuto "zázračnou houbu" už po staletí používají v lidovém léčitelství na podporu obranyschopnosti, proti stárnutí, zlepšení fyzické aktivity a při dýchacích potížích.Obsah balení: 60 kapslí

Složení: medicínský bio extrakt z houby Cordyceps sinensis

Obsah polysacharidů: minimálně 225mg/g

Rostlinné kapsle jsou vhodné pro vegetariány i vegany!

 

 

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay