PROSTA-VIT (60 tablet)

PROSTA-VIT (60 tablet)

Prosta-VIT  obsahuje rostlinné extrakty, které blahodárně působí na prostatu a močové ústrojí. Navíc je tento výživový doplněk doplněn resveratrolem a komplexem vitamínů a minerálů. Resveratrol je rostlinný extrakt, který významně chrání srdečně- cévní systém. Je určen všem mužům 40+

Více detailů

 


556,00 Kč vč. DPH

3017

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Prosta-VIT je unikátní kombinací rostlinných extraktů, minerálů a vitamínů, které účinně působí na činnost prostaty a celkové zdraví muže.

Je určen všem mužům, zejména po 40. roce života. Svými účinky pomáhá k normální funkci prostaty, podporuje kardiovaskulární systém, zdraví kloubů a růst vlasů. Pomáhá upravit problémy spojené se zvětšením prostaty, jako jsou např. poruchy močení, neúplné vyprázdnění močového měchýře, časté nucení na močení (hlavně v noci), nepříjemné pocity při močení. Prosta - VIT je určen pro muže, kteří aktivně přistupují ke svému zdraví a životu.

Obsahuje rostlinné extrakty, které blahodárně působí na prostatu a močové ústrojí. Navíc je tento výživový doplněk doplněn resveratrolem a komplexem vitamínů a minerálů. Resveratrol je rostlinný extrakt, který významně chrání srdečně - cévní systém. Množství vzácného resveratrolu se nachází např.. ve slupkách z hroznů a také v červeném víně. Právě v účincích resveratrolu je vysvětlení pro tzv.. francouzský paradox. Za tímto označením se skrývá fakt, že Francouzi trpí asi o 40 % nižším výskytem kardio - vaskulárních chorob, než jaký by odpovídal množství tuku, který konzumují v potravě. Na rozdíl od jiných milovníků tuků popíjejí Francouzi ve zvýšené míře červené víno av něm obsažený resveratrol.

Prostata - VIT PODPORUJE :

    normální funkci prostaty
    přirozené fungování močového ústrojí
    kardiovaskulární systém
    normální žilní tonus
    zdraví kloubů
    střevní motilitu, střevní mikroflóru a střevní vylučování
    imunitu

Účinné složky obsažené v produktu :

- Saw palmetto (Serenoa plazivá)
- Lykopen
- Pygeum africanum (Africká švestka)
- Extrakt z hroznových jadérek
- Kopřiva dvoudomá extrakt 4:1
- Resveratrol 50 %
- Vitamíny B6, B12, E
- Minerály Zinek, Selen, Železo

Obsah balení: 60 tablet
Dávkování: 1 tableta denně, po jídle


DOPLNĚK STRAVY
registrovaný ÚVZ SR č. . OHVBPKV/3923/2013/Jo

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay