Tajemství lidské duše

Tajemství lidské duše

Tajemství lidské duše, Moc našich myšlenek, Duchovní rozvoj, Harmonický život, Život v měnícím se světě, Zpátky k základům....To je jen malý výčet názvů kapitol a výkladů z knihy Edgarda Cayce. Tento vyjímečný spisovatel, léčitel, prorok a vizionář nám v ní nabízí mnohdy nevšední otázky i odpovědi, které by nás měli překvapit i zaujmout.

Více detailů

 


139,00 Kč vč. DPH

9028

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Tajemství lidské duše, Moc našich myšlenek, Duchovní rozvoj, Harmonický život, Život v měnícím se světě, Zpátky k základům....To je jen malý výčet názvů kapitol a výkladů z knihy Edgarda Cayce.

Tento vyjímečný spisovatel, léčitel, prorok a vizionář nám v ní nabízí mnohdy nevšední otázky i odpovědi, které by nás měli překvapit i zaujmout. Autor pro svou knížku hledal příklady, v nichž moudrost a vhled demonstrovaný E. Caycem má univerzální přítažlivot. Ty výklady, jenž autor vybral, lze rozdělit do tří skupin-

Jaký typ lidí se na E. Cayceho obracel?

Do jaké míry jim byl schopen pomoci?

Jak se lékařská věda dívá na často neortodoxní Cayceho léčebné procedury?

Mnohdy překvapivé odpovědi na tyto a jiné otázky z této knížky činí fascinující čtění pro každého, jenž se zajímá o senzibilní jevy a zdravotní problematiku.

 

Rok vydání: 2004

Počet stran: 118

Vazba: brožovaná

Rozměr: 130 x 205 mm

Jazyk: český

Autor: Mark Thurston

Vydavatel: AB-konzult.spol.s.r.o.

Hmotnost: 155g

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay