Tajemství kroniky Akáše - Váš osud v knize života

Tajemství kroniky Akáše - Váš osud v knize života

Tajemství kroniky Ákáše - Osudové vztahy je duchovní kniha, která nám nabízí ákášické záznamy jako kroniku minulosti. Ákášické záznamy lze přirovnat k vesmírnému superpočítačovému systému. V tomto počítači jsou uloženy všechny informace o všech lidech, kteří žili na zemi.

Více detailů

 


149,00 Kč vč. DPH

9026

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Tajemství kroniky Ákáše - Osudové vztahy je duchovní kniha, která nám nabízí ákášické záznamy jako kroniku minulosti.

Ákášické záznamy lze přirovnat k vesmírnému superpočítačovému systému. V tomto počítači jsou uloženy všechny informace o všech lidech, kteří žili na zemi. Na základě životů tisíce lidí jímž byly poskytnuty výklady, je možné konstatovat, že každý z nás je osobně zodpovědný za to, co ho v budoucnu čeká. Že naše vztahy s ostatními jsou neustále pokračující proces, a že s nikým se nesetkáváme náhodně. Naše duše jsou k sobě přitahovány, aby se naučily milovat a vzájemně si odpouštět. Osvojení těchto dvou věcí je předpoklade duchovního růstu a pokroku. Bude-li naše snažení v tomto ohledu úspěšné, pak jednoho dne dosáhneme takového stavu dokonalosti, jenž nám umožní stát se společníkem samotného stvořitele.

Toto jsou moudra, která se můžete dočíst v knize známého spisovatele Edgara Cayceho, který během svého plodného života napsal mnoho zajímavých publikací. Široká škála témat, kterým se věnoval, pojednávaly od specifických a podle jiných lékařů nevyléčitelných zdravotních problémů až po výklady o reinkarnaci, lidských civilizacích a duchovním růstu. Tajemství kroniky Ákáše je jednou z nich.

 

Rok vydání: 2013

Počet stran: 142

Vazba: brožovaná

Rozměr: 135 x 205 mm

Jazyk: český Autor: Edgar Cayce

Vydavatel: AB-konzult.spol.s.r.o.

Hmotnost: 160g

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay