Francouzský kosmetický jíl - růžový

Francouzský kosmetický jíl - růžový

Růžový kosmetický jíl pochází z Francie z Provence. Je to směs červeného jílu a bílého kaolínu. Tento růžový prášek má skvělé čistící a detoxikační vlastnosti a také protizánětlivé, antobalkeriální a zklidňující účinky. Je určen hlavně pro jemnou suchou a citlivou pokožku ke každodennímu používání. K ošetření a ozdravení pleti, kterou rozjasní, zklidní a zhojí.

Více detailů

 


99,00 Kč vč. DPH

4141

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Růžový kosmetický jíl pochází z Francie z Provence.

Je to směs červeného jílu a bílého kaolínu, které jsou bohatým zdrojem na přírodní minerální látky. Růžový jíl má skvělé čistící a detoxikační vlastnosti, protizánětlivé, antobalkeriální a zklidňující účinky. Je určen hlavně pro jemnou a citlivou pokožku i ke každodennímu používání k ošetření pleti, kterou rozjasňuje, zklidňuje a hojí. Pomáhá pleť zpevnit a vrátit ji její elasticitu a pevnost. Díky zrychlené podpoře látkové výměny v podkožních vrstvách dokáže redukovat celulitidu.

Je velice vhodný do koupelí, k mytí pokožky a také do pleťových masek pro unavenou a citlivou pleť se sklonem k červenání. Pomáhá i při kožních problémech nejrůznějšího druhu - akné, ekzémy, lupenka, suchá a šupinatá pokožka.

Je ideální hlavně pro suchou a citlivou pleť.

Obsah balení: 80g

 

Použití v kosmetice

Jako šampón

Díky svým čistícím vlastnostem a schopnosti pohlcovat maz, je jíl mimořádně oblíbený na mastné a znečistěné vlasy. Prášek jílu smíchejte s vodou a aplikujte na neumyté vlasy. Nechte chvíli působit a vlasy potom důkladně umyjte čistou vodou. Běžný šampón už není nutné používat, protože produkt vlasy dokonale vyčistí a odmastí. 

Jako kůra na pokožku hlavy

Jíl je mimořádně účinný i při problémech s vlasovou pokožkou. Pokud Vás trápí různé pupínky, strupy nebo vyrážky ve vlasech, vmasírujte do pokožky malé množství jílu. Po krátkém působení jej důkladně vymyjte. 

Jako maska

Je vynikající i na pokožku celého těla. Pomáhá při zánětech, svrbění a podráždění pokožky, ale i při vážnějších problémech, jako jsou kožní plísně, ekzém nebo lupenka. Ihned zastavuje svrbění a podráždění a působí hluboko v pokožce, z které vytahuje toxiny a nečistoty. U vážnějších problémů nechejte působit na pokožku několik hodin. Jíl nanášejte přímo na postižená místa.

Jako koupel

Připravte si koupel s přidáním jílu do horké vody (asi 200g) a ponořte se do koupele na 20-30 min a nechejte jíl působit.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay