Francouzský kosmetický jíl - zelený

Francouzský kosmetický jíl - zelený

Francouzský kosmetický jíl - zelený pochází z Provence. Tento přírodní prášek nazelenalé barvy má skvělé čistící a detoxikační vlastnosti a také protizánětlivé, antibakteriální a zklidňující účinky. Je určen hlavně pro mastnou a smíšenou pleť i pro problematickou pokožku ve vlasech.

Lze jej používat ke každodennímu ošetření kůže našeho těla.

Více detailů

 


99,00 Kč vč. DPH

4143

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Fracouzský kosmetický jíl - zelený pochází z Provence.

Zelený jíl má skvělé čistící a detoxikační vlastnosti, protizánětlivé, antibakteriální a zklidňující účinky. Je určen hlavně pro mastnou a smíšenou pleť a na pokožku ve vlasové části těla. Pomáhá pleť zpevnit a vrátit ji její elasticitu a pevnost. Díky zrychlené podpoře látkové výměny v podkožních vrstvách dokáže redukovat celulitidu. 

Lze jej používat i formou  koupelí, zábalů a obkladů k ošetření při svalovém napětí a bolestech šíje, zad, kloubů, k léčbě křečových žil a také při popáleninách kůže.

 

Obsah balení: 90g

 

Použití v kosmetice

Jako šampón

Díky svým čistícím vlastnostem a schopnosti pohlcovat maz, je jíl mimořádně oblíbený na mastné a znečistěné vlasy. Prášek jílu smíchejte s vodou a aplikujte na neumyté vlasy. Nechte chvíli působit a vlasy potom důkladně umyjte čistou vodou. Běžný šampón už není nutné používat, protože produkt vlasy dokonale vyčistí a odmastí. 

Jako kůra na pokožku hlavy

Jíl je mimořádně účinný i při problémech s vlasovou pokožkou. Pokud Vás trápí různé pupínky, strupy nebo vyrážky ve vlasech, vmasírujte do pokožky malé množství jílu. Po krátkém působení jej důkladně vymyjte. 

Jako maska

Je vynikající i na pokožku celého těla. Pomáhá při zánětech, svrbění a podráždění pokožky, ale i při vážnějších problémech, jako jsou kožní plísně, ekzém nebo lupenka. Ihned zastavuje svrbění a podráždění a působí hluboko v pokožce, z které vytahuje toxiny a nečistoty. U vážnějších problémů nechejte působit na pokožku několik hodin. Jíl nanášejte přímo na postižená místa.

Jako koupel

Připravte si koupel s přidáním jílu do horké vody (asi 200g) a ponořte se do koupele na 20-30 min a nechejte jíl působit.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay