Byliny z Boží zahrady

Byliny z Boží zahrady

Kniha - Byliny z Boží zahrady - od světonámé bylinkářky, je plná nejlepších rad z receptáře pro zdraví a pohodu. Rakouská bylinářka Maria Treben je skutečný fenomén a jako jeden z nejdůležitějších průkopníků vědy o léčivých rostlinách si vydobyla pevné místo v dějinách.

Více detailů

 


259,00 Kč vč. DPH

9045

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Kniha - Byliny z Boží zahrady - je plná nejlepších rad z receptáře pro zdraví a pohodu. Rakouská bylinářka Maria Treben je skutečný fenomén a jako jeden z nejdůležitějších průkopníků vědy o léčivých rostlinách si vydobyla pevné místo v dějinách. Její knihy byly přeloženy do desítek jazyků a jsou uznávány po celém světě.

Kniha, kterou držíte v rukou, je obsáhlé, cenné a systematické dílo, v kontextu jejích knih doslova stěžejní. Sama autorka o něm řekla velmi stručně: "Všechno co vím, stojí v této knize. Snažila jsem se snadno pochopitelným a srozumitelným způsobem zapsat všechny zkušenosti svého života s léčivými bylinami, abych pomohla pokud možno všem, kdo hledají radu a pomoc. Moje léčivé byliny a recepty pomohly mnoha lidem v mnoha životních situacích, při lehkých obtížích stejně jako při těžkých onemocněních. Kéž tato kniha přinese útěchu a pomoc všem, pro něž jsem ji napsala.

Počet stran: 272

Vazba: pevná

Rozměr: 170 x 240 mm

Jazyk: český

Autor: Maria Treben

Vydavatel: EMINENT

Hmotnost: 650 g

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay