Minulými životy k uzdravení

Minulými životy k uzdravení

Kniha Briana L. Weisse - Minulými životy k uzdravení - přináší podrobný průřez jeho psychiatrickou praxí, která je zaměřená mimo jiné i na reinkarnační regresi. Fobie, nutkavé chování, společenské i vztahové problémy ale i různé jiné bolesti téměř zázračně zmizí často už po prvním sezení. I u těch, kteří tvrdošíjně odolávali veškeré konvenční léčbě či terapii.

Více detailů

 


149,00 Kč vč. DPH

9035

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Kniha Briana L. Weisse - Minulými životy k uzdravení - přináší podrobný průřez jeho psychiatrickou praxí, která je zaměřená mimo jiné i na reinkarnační regresi. Fobie, nutkavé chování, společenské i vztahové problémy ale i různé jiné bolesti téměř zázračně zmizí často už po prvním sezení. I  u těch, kteří tvrdošíjně odolávali veškeré konvenční léčbě či terapii.

Kromě toho, že se v této knize seznámíte s mnoha případy Weissových pacientů a s jejich neuvěřitelnými zážitky. Dozvíte se také, jak můžete tajemství svých minulých životů poodhalit i vy. Dr. Weiss vás seznámí s několika fungujícími technikami a nabídne i meditační text, který vás může zavést přímo do vaší vlastní minulosti.

Od autora Brian L. Weisse již vyšlo: Mnoho životů, mnoho Mistrů, Jedna duše, mnoho těl, Poselství Mistrů, Jen láska je skutečná.

 

Počet stran: 210

Vazba: vázaná

Rozměr: 130 x 210 mm

Jazyk: český

Autor: Brian L. Weiss

Vydavatel: Metafora

Hmotnost: 256 g

Rok vydání: 2013

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay