Detoxikační náplasti GREEN SAP SHEET

Detoxikační náplasti GREEN SAP SHEET

Sáčky GREEN SAP SHEET představují bezpečnou, neinvazní a účinnou cestu detoxikace.
Obsahují výhradně přírodní složky, které jsou schopny z těla absorbovat toxické látky přes pokožku, vyhřívají místo svého umístění a zároveň ho obohacují o záporné ionty, čímž dané místo aktivují a otvírají průduchy pokožky.

Obsah balení: 10 ks detox. sáčků

Více detailů

 

Snížená cena!
526,00 Kč vč. DPH

826,00 Kč vč. DPH

3003

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

4 dalších výrobky ve stejné kategorii

Pravou příčinou všech nemocí je přítomnost toxických látek v organismu. Organismus zbavený toxických látek si dokáže poradit téměř se všemi nemocemi a zdravotními problémy. Detoxikací organismu lze odstranit i různé chronické problémy jako jsou: alergie, ekzémy, astma, bolesti kloubů, migrény, chronická únava. Organismus zbaven toxinů nepodléhá zanášení cévního systému, vzniku zhoubných nádorů, depresím, ztrátě paměti, vitality a sexuality.

Sáčky GREEN SAP SHEET představují bezpečnou, neinvazní a účinnou cestu detoxikace.
Obsahují výhradně přírodní složky, které jsou schopny z těla absorbovat toxické látky přes pokožku, vyhřívají místo svého umístění a zároveň ho obohacují o záporné ionty, čímž dané místo aktivují a otvírají průduchy pokožky. Zmírňují bolesti v těle, podporují cirkulaci krve. Zmírňují otoky, podporují imunitní systém a zlepšují kvalitu spánku.

Podle staré čínské medicíny naše tělo má více než 360 akupunkturních bodů, přičemž více než 60 bodů se nachází na chodidlech nohou. Jsou to reflexní zóny našich vnitřních orgánů. Je úzký vztah mezi příslušnými reflexními zónami na chodidlech a umístěním náplastí, které takto snadno aktivují vnitřní orgány.

Sáčku se jednoduše nalepí na chodidla nohou na dobu 8-10 hodin během spánku. Ráno po použití jsou mokré, zapáchající a jejich tmavohnědé zabarvení závisí od stupně toxicity organismu. Sáčky GREEN SAP SHEET jsou také velmi účinné i při bolestech (páteř, ramena, kolena, krk, loket ,...).

Všechny aktivní složky sáčků se nacházejí v práškové formě v dokonale vysušeném stavu. Na chodidla nebo jiné části těla se aplikují pomocí samolepících náplastí, které jsou součástí balení.

Na dosažení optimálních výsledků se doporučuje úvodní 10denní kúra a následně 5denní kúry jednou za 2-3 měsíce.

Obsah balení: 10 ks detox. sáčků, 10 ks samolepících náplasti, návod k použití.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay