CHAGA (ČAGA) KÁVA - ZDRAVÁ POCHOUTKA

 

Tímto unikátním spojením výborné instantní černé kávy s královnou léčivých hub CHAGA-Innonotus obliquus, vznikl nejen velice chutný nápoj ale hlavně neuvěřitelně zdraví prospěšná pochoutka.

 

Však každodenní popíjení lahodného kávového moku je u nás národní rituál, i když ne vždy se slučuje tento zvyk s názory lékařů.


 Chaga káva

 

Ale v tomto případě by zajisté nejeden odborník přes zdraví zajásal!

 

Kombinace kávy a houby CHAGA má totiž velice příznivé účinky na lidský organismus. Blahodárných schopností této cizopasné houby si povšimli již naši předci, kteří žili v souznění s přírodou a jejich zkušenosti a moudrost se snoubila se schopností využít dary matky přírody k ozdravení svých těl.

 

RUSKO, rozloha Sibiře, chaga houba

 

Odkud tento zázrak pochází?

 

CHAGA, má svůj původ a bohatou historii na ruské Sibiři. V této nemilosrdné no krásné oblasti má CHAGA místo v tradičním lidovém léčitelství. CHAGA se pro své léčivé schopnosti dostala také z Ruska do Číny. Po dlouhá staletí je Chaga považována za houbu nesmrtelnosti, neboť obsahuje mimo jiné pro život důležité látky i složky, které zpomalují proces stárnutí a chrání buňky před poškozením. Je to skutečný klenot anti-aging medicíny, který v moderní medicíně a při dnešním životním stylu znovu objevujeme. Není divu, že Chaga je plná těchto vyživujících a ochranných látek, protože přežít v tomto suchém drsném a větrem ošlehaném prostředí Sibírské tajgy, je i pro tuto houbu náročné. Tento zázračný životabudič se totiž nedá pěstovat, je to proto čistě přírodní produkt.

 

ruský sibiř - chaga houba

 

Houba roste na břízách, kde během svého růstu absorbuje živiny celého stromu, včetně jeho životní energie a úžasných nutričních vlastností. CHAGA je vitamínová a minerální bomba, která pro své silné antioxidační vlastnosti, dokáže rychle organismus stabilizovat, zklidnit a postavit na nohy i po těžké noci. Při dlouhodobém užívání CHAGA nastupuje pro tělo ozdravný proces a dostavují se tzv. anti-aging účinů je to medicína proti stárnutí.

 

Obsahuje vysoké množství přírodního melaninu, který přirozeně proniká až do úrovně buněk, také vitamín B, flavonoidy, minerály, enzymy, beta glukany, saponiny, steroly, triterpeny, kyselinu betulinovú, aminokyselinové komplexy, stopové prvky a je jedním z nejbohatších zdrojů kyseliny pantothenové.

 

Také podle tradiční čínské medicíny a i soudobých výzkumů má neuvěřitelně pozitivní účinky na naše zdraví.

 

Chaga houba

 

Vždyť už jen malý výčet účinků CHAGA houby hovoří sám za sebe:

  • Posiluje imunitu a nervový systém
  • Má antivirové i antibakteriální účinky
  • Zlepšuje paměť a učení
  • Chrání i zlepšuje funkci jater
  • Léčí veškeré kožní problémy, cukrovku, žaludeční vředy, záněty slinivky i dvanácterníku a střev
  • Skvělé výsledky byly prokázány i při léčbě rakoviny
  • CHAGA také snižuje nežádoucí účinky chemoterapie a je vhodným doplňkem u léčby všech nádorových onemocnění
  • Dokonce má antimutagení účinky a tak působí preventivně proti vzniku nádorových onemocnění všeobecně
  • Crohnova choroba je také jednou z nepříjemných onemocnění, u kterého CHAGA houba zabírá
  • Udržuje zdravou barvu pleti a mladistvý vzhled

 

Chaga káva

 

Naše doba dozrála do stadia, kdy i my se vracíme více a více ke kořenům a moudrosti našich předků a hledáme souznění s matkou přírodou i sami se sebou. Nabízíme vám jednu z možností jak si udržet zdravé tělo i ducha - CHAGA KÁVU.

 

Není toto už dostatečný důvod k tomu, abychom si dopřáli tento kávový nápoj!

 

Vždyť dobré kafíčko nejen že zahřeje a potěší, ale dokonce i CHAGA KÁVA léčí naše tělo!

 

Tak dobrou chuť a na zdraví!!!

 

Mužete ochutnat ZDE.

 

autor: Majči


No template found for module gpwebpay