KOLOIDNÍ ZLATO – PŘÍRODNÍ ELIXÍR PRO NAŠE TĚLO I DUŠI !

Co je vlastně koloidní zlato?

Koloidní zlato - to jsou mikroskopické nanočástice 24 karátového zlata, které je ,,rozpuštěné“ v té nejkvalitnější destilované vodě. Koloidní zlato se vyrábí laserem, ultrazvukem nebo elektrolízou. Vzniké nanočástice mají schopnost dostat se i do těch nejvzdálenějších míst v našem organismu. Informační a energetický tok v těle je totiž založen na toku elektronů.

Zlato má vysokou elektrickou vodivost a tím se vysvětlují jeho úžasně kladné účinky při přenášení nervových vzruchů. Vodivost a informační tok mezi buňkami může být díky těmto zlatým koloidům až 10 000 násobně zlepšen. Koloidní zlato ovlivňuje toky energie a uvádí je do rovnováhy a tím nastartuje ozdravný proces v orgánech těla. Má přímý vliv na buňky, zvláště v mozku a na nervový systém a tím také a na psychiku a intelekt.

Něco z historie, blahodární vlyv na zdraví člověka:

Ve zkrášlování žen má zlato tisíciletou tradici. Už ve staré Číně se omlazovaly ženy a dokonce i muži, pomocí tenkých plátků zlata, které si pokládali na pleť, aby byla hebká a vláčná. Také bájná Kleopatra nedala dopustit na tento vzácný kov, ať už v podobě úžasných šperků, tak i jako skvělý přípravek k péči o celé tělo.

 

Zlato koloidní

 

Zlato totiž zpomaluje proces stárnutí pokožky a ztráty kolagenu a elastinu. Díky tomu se zpevňuje a také zvlhčuje pokožka a uchová si déle mladší vzhled. A která žena by netoužila po elixíru mládí?!

Nejstarší zmínky o používání zlata k léčení jsou známy z období více jak 5 000 let před naším letopočtem, kdy vznikla v Indii ájurvédská medicína. Výroba koloidního zlata tehdy trvala asi půl roku a byla velmi komplikovaná. Postup se musel 150 krát opakovat. Je také známé z historických pramenů, že pitím vína a jiných nápojů ze zlatých kalichů, vznikal takovýto koloid zlata. Pít z těchto číší byla ovšem výsada výhradně tehdejší elity – králů, šlechty, kněží a velmi bohatých lidí, kteří si tyto zlaté nádoby mohli dovolit.

V našem novověku se koloidní zlato začalo oficiálně používat od roku 1850, a to jako lék proti alkoholismu a později také k léčení nervových poruch jako je deprese, epilepsie, migréna a impotence.

Zlato má antibakteriální účinek, proto sa využíva při operacích i dnes, vkládá se do těla na místa kde má postižený permanentní zápal, který se nedaří léčit antibiotiky, například při zápalech kořenového systému zubů, okostnice a pod..

K léčbě neoperované rakoviny se začalo zlato používat od roku 1935, neboť se zjistilo, že pomáhá redukovat velikost nádorů a snižuje bolest.

Jak a kde to v těle funguje?

V kosmetickém průmyslu je koloidní zlato velmi žádané a účinné jako podpůrný prostředek a nanotechnologie z tohoto žlutého kovu udělala kosmetologický hit posledních let.

 

Koloidní zlato kosmetika

 

Koloidní zlato je také skvělé pleťové tonikum, které čistí a regeneruje pleť, skvrny na kůži zesvětluje a působí proti jejím zánětům. A proto velká část luxusních krémů, balzámů a pleťových vod na trhu obsahuje koloidní zlato.

Koloidní zlato nacházelo a nachází uplatnění i v alopatické medicíně.

Zlato je chemicky odolné, nepodléhá korozi, nemění své vlastnosti ani v agresivním prostředí a proto je to ideální materiál v zubním lékařství. Používá se na výrobu umělých chrupů, můstků a zubních korunek. Také není toxické, snadno se tvaruje a neopotřebuje se, a tak má nezastupitelné místo i v chirurgii při operacích cév, nervů, kostí, atd..

Méně už je známé, že zlato je již dlouhou dobu součástí různých léčiv akademické medicíny. Tato neinformovanost může souviset s tím, že léčba zlatem je drahá a proto se o ní moc nehovoří.

Další z důvodů může být i ten, že legislativní nařízení v ČR z posledních let brání používat koloidní zlato pro vnitřní užívání i přes prokazatelné léčivé účinky. Takže jakákoliv forma vnitřního užívání je na osobním zvážení každého jedince.

A že příznivý účinek zlata na živý organismus není jen nějaká pověra, tak to potvrdili nejen vědci z Univerzity v Ženevě ale i ve Spojených státech.

V USA je dokonce k dostání zlatý prášek k vnitřnímu užívání, který se zalije čistou pramenitou vodou a tato tekutina se popíjí jako lék. Tam také výzkumy prokázaly, že pití koloidního zlata zvyšuje IQ až o 20 bodů. Ovšem po vysazení tohoto koloidu se bohužel IQ vrací postupně na původní hodnotu!

Zlato se také hojně využívá v homeopatii, kde se doporučuje při srdečních potížích, depresích a poruchách zraku.

 

Koloidní zlato

 

Koloidní zlato má opravdu mimořádně blahodárný vliv na naše tělesné i duševní zdraví!

 • Zlepšuje stav a pružnost pokožky
 • Vyhlazuje jemné vrásky
 • Skvělý desinfekční prostředek
 • Posiluje imunitní systém
 • Napomáhá výrazně zlepšit celkový zdravotní stav
 • Zlepšuje pružnost cév
 • Upravuje krevní tlak
 • Harmonizuje a upravuje hormonální a sexuální činnost žláz
 • Čistí organismus od toxických látek
 • Léčí dnu, artritické a revmatické potíže
 • Pomáhá u roztroušené sklerózy
 • Spolupracuje na zlepšení zraku
 • Zmírňuje bolesti
 • Používá se při srdečních potížích
 • Při léčbě rakoviny zmírňuje bolesti a zmenšuje nádory
 • Velmi účinné při léčbě alkoholizmu a jiných závislostí
 • Navozuje klidný spánek
 • Zlepšuje činnost mozku a paměť
 • Povzbuzuje tvořivost a přemýšlení
 • Zmírňuje stres a napětí
 • Obnovuje vnitřní klid a zahání strachy
 • Léčí deprese - Funguje jako nenávykové antidepresivum 


Ano, tak toto vše koloidní zlato umí! K těmto výsledkům se dopracovali jak naši předci, tak i současní vědci z různých koutů světa.

Pro koho a kdy může být pomocníkem?

V dnešní době, přesycené nejrůznějšími a bohužel většinou negativními zprávami z celé planety, by tato pozitivní informace mohla mnohé z nás potěšit a taky dát naději na lepší zítřky.

Koloidní zlato může totiž pomoci i žákům, středoškolákům či vysokoškolákům, kteří si zoufají nad nekonečným množstvím učení. Ať už je to před vysvědčením, maturitou, zkouškovým obdobím, nebo v jinak psychicky vypjatém čase. Kdo by si nepřál mít zvláště v tuto dobu v hlavě pořádek a povzbuzenou paměť, přemýšlení a tvořivost! Tato téměř zázračná tekutina může být bezvadným přírodním pomocníkem ve studiu.

A co teprve jejich vystresovaní rodičové? V zaměstnání na ně kladou stále nové a vyšší nároky a za to nevelký plat. A stálá nejistota budoucnosti nejen v práci, tak také klidu na duši nepřidá. Koloidní zlato jako nenávykové antidepresivum, zmírňující stres a napětí a zklidňující spánek se může stát pro takto znaveného a vyhořelého člověka naděje na zlepšení jeho tělesného i duševního stavu v této náročné době.

Bylo prokázáno, že zlatý koloid má také skvělé účinky jako prevence proti degenerativním změnám na mozku. Což hrozí v dnešní době téměř každému z nás, ale nejvíce je touto chorobou přece jen ohrožená starší generace. A tak pro naše milované blízké seniory by bylo dobré dopřát jim tento téměř všelék i na další neduhy. Ať už je to zmíněná demence, senilita, nebo srdeční potíže, revmatizmus, artróza, zhoršený spánek, zrak, sluch atd.

Dávkování

Koloidní zlato je účinné už v minimálních dávkách. Nejlepší je užívání ráno na lačno.

Doporučené množství preventivního užívání - 2 x 5 ml denně.

Při výše zmíněných zdravotních potížích užívat – 2x-3x 8 ml denně.

U dětí dávkování snížit na polovinu.

Neužívat před spánkem – povzbuzuje organismus.

Používat skleněné nebo umělohmotné odměrky a lžičky.

Během této kůry je dobré zvýšit příjem přírodního vitamínu C (ideální je citrón).

Při užívání koloidního zlata nejsou známy žádné vedlejší, nebo škodlivé účinky!

Jako každý koloid se bez problémů z těla postupně vyloučí.

Skladování

Skladovat v tmavých skleněných lahvích – plastové jsou nevhodné, snižují účinnost!

Chránit před sluncem a neukládat v lednici.

 

Koloidní zlato zakoupit ZDE.


No template found for module gpwebpay