Vůně léta a pachy našeho těla. Aneb jak nesmrdět!

 

Milujeme léto, prázdniny a krásný bezstarostný čas nicnedělání...

Ano, už je to tu zas a my můžeme vyrazit poznávat svět a radovat se z těch kouzelných teplých letních dní. Ale někteří z nás si mohou v této sluncem zalité době spíš zazoufat. Důvod tohoto zoufání může být velmi prozaický - obtěžující, zapáchající a všudypřítomné pocení naše i okolních těl.

 

 

Teplo je báječné, ovšem těm, kteří se nadměrně potí, dává pořádně zabrat. Znáte ten pocit, kdy si s vámi vaše tělo dělá, co chce a čůrky potu se valí z každé části vaší pokožky?! Je to velmi nepříjemný zážitek a nejraději byste se v ten okamžik ani neviděli a hlavně ani necítili.

 

 

Pocení je úplně přirozený projev. Zápach ale NE.

Přehřátého, vyčerpaného, vystresovaného či jinak zatíženého organismu. Nadměrné pocení a zápach způsobuje člověku nejen fyzický, psychický ale i společenský problém. Pot je sám o sobě bez zápachu, ale jen do chvíle než kožní bakterie tuto tekutinu začnou rozkládat. Při opakovaném intenzivním pocení vzniká živná půda pro plísně a bakterie, zvláště v podpaží, tříslech, bedrech, v lokalitách mezi prsty a také další partie těla trpí touto nepohodou z přehřátí.

 

A tak jen co se trochu oteplí, nakupujeme antiperspiranty a deodoranty ve velkém a doufáme, že tentokrát nad tím obtěžujícím potem a pachem vyhrajeme!

 

Později ovšem zjistíme, že naše pokožka se s těmito přípravky nechce moc kamarádit. Obsahují totiž mimo jiné, jednu z nejobávanějších složek pro naše tělo, a to jsou hliníkové soli, které zablokují naše potní žlázy, a pot se nedostane na povrch kůže a nemůže nás přirozeně ochladit. Nebezpečný hliník se však touto cestou do organismu dostane a může nám dlouhodobě uškodit. Alergie je v tomto případě to nejmenší, co nám hrozí při používání těchto výrobků. Některé uznávané studie se zabývají i vlivem na vznik rakoviny či Alzheimerovy choroby!

 

 

No a tak začneme zas od nuly...

Zvýšíme tedy frekvenci sprchování a zas čekáme, že to bude ta správná varianta. Jenže jsou situace, kdy tato možnost není dostupná a co teď? Ti osvícenější vsadí na recepty našich předků a začnou ve velkém popíjet bylinné čajíčky ze šalvěje. Šalvějový čaj proti pocení se pije během dne a to v množství 1 -2 litry. Je šance, že nám tento nápoj opravdu pomůže, a kdyby ne, tak určitě neublíží. Ale ruku na srdce, kolik z nás si v dnešní uspěchané době a taky v horkém létě, udělá čas i chuť a uvaří si šalvějový nebo jiný čaj?

 

 

Tak jak si s tímto problémem poradit?!

Jak tomu našemu tělíčku udělat dobře a přirozeně ho ochladit no hlavně aby nezapáchalo a bylo plně funkční? Máme pro vás radu a taky možnost vyřešit tuto otázku. Nechte tělo v malé míře potit se. Nepoužívejte antiperspiranty s hliníkem či jinými bariérami, které fungují na stejném principu ucpání pórů. Vaše telo se s ucpanými póry ještě více snaží potit a ještě více se tak přehřívá. Říká vám něco název Koloidní stříbro? Snad jste už toto slovní spojení někdy slyšeli, a jestli ne, tak máte příležitost nyní.

 

 

Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek, který po aplikaci na pokožku dokonale čistí, uklidňuje a regeneruje pleť, příznivě působí na podrážděnou i popálenou pokožku od slunce, což v těchto horkých letních dnech je velice užitečná a potřebná informace. Stříbro v koloidu má antibakteriální účinky, tudíž nedovolí žádným mikroorganizmům či bakteriím začít rozkládat složky potu na vaší pokožce. Pokožka zůstane čistá, vláčná no nebudete se cítit špinavý ani po celém dnu v práci a rozhodně nebudete nepříjemně zpoceně zapáchat. Dalším dobrým důvodem proč koloidní stříbro vyzkoušet místo desodorantu jsou mikroskopické ranky, které vznikají při holení, které není vidět, ale při nanesení deodorantu vás nepříjemně štípe kůže, tak toto při koloidním stříbře nehrozí! Koloidní stříbro vám vůbec nepodráždí kůži a právě naopak pomůže k velmi rychlé regeneraci malých ranek na kůži.

 

 

 

Také u alergiků, kteří po jediné aplikaci deodorantu měli velmi přehnané reakce těla, jako třeba velké boule v podpaží, které se pak hojili i několik měsíců, tak jsou výborné výsledky právě s koloidním stříbrem. Na stříbro nemají žádnou alergickou reakci a je to vlastně jediný bezpečný způsob jak okolo sebe nešířit upocený smradlavý odér. Hlavně u testovaných mužů jsi velice pochvalovaly i jejich partnerky, protože mužský pach dokáže být hodně silný a nepříjemný.

 

Jestli máte pocit upocenosti, zápachu a nepohody těla i duše při jakékoliv činnosti, tak určitě vyzkoušejte koloidní stříbro ve spreji, které vás této nepříjemnosti lehce zbaví. Tento ekologický přípravek by neměl chybět v žádné lékárničce a ani dámské kabelce. Určitě to stojí za zamyšlení, že nás ostatní už z dálky neidentifikují podle zápachu a bez ostychu se můžeme ke každému přiblížit. U koloidního stříbra používaného jako desodorant doporučujeme koncentraci okolo 50ppm.

 

Další využití?

U tohoto ekologického přípravku je i mnohé další uplatnění, což tyto ,, stříbrné střely“ (jak jsou někdy odborníky a vědci v odvětvích zabývajícím se našim zdravím), nazývány.

 

 

Koloidní stříbro – kdy a na co:

- K léčbě akné

- Podporuje protizánětlivé procesy a napomáhá při dezinfekci

- Zmírňuje bolest a svědění kůže

- Působí podpůrně při eliminaci bakteriálních, virových a mykotických infekcích

- Lupénka a lupy – mírní zánětlivé stavy

- Podporuje regeneraci kůže při popáleninách, těžko se hojících ranách na kůži

 

- Bakteriální infekce – angína, průjem, žaludeční a střevní záněty

 

- Virové infekce – nachlazení, rýma, kašel, chřipka, záněty průdušek

 

- Chronické zánětlivé stavy – záněty dutin

 

- Plísně na kůži, nehtech, nohách

 

 

To je jen malý výčet kdy je možné Koloidní stříbro použít.  Vědci zjistili, že tyto ,, stříbrné střely“ si dokáží v našem organismu vyhledat choroboplodné zárodky a nastartovat cílený proces léčení a také uzdravení. A to je pro nás pro všechny opět šance prožít plnohodnotný a voňavý nejen tento krásný letní čas.

 

Tak úžasné léto i celý rok nám všem!!!

 

autor: Majči

 

 




No template found for module gpwebpay