Helicobacter pylori a léčba této zákeřné bakterie

 

helikobakter pyroli

 

Tato spirálovitá bakterie se zahnízdí přímo na sliznici žaludku a dvanácterníku, kde vyvolává zánětlivé stavy. Jako jedna z mála bakterií dokáže přežívat v i v kyselém prostředí žaludku a to proto, že si kolem sebe tvoří ochranu ze zásaditých látek, které ho ochrání před kyselinami žaludku.

 

Nakazit se bakterií Helicobacter pylori je v podstatě snadné. Přenáší se kontaktem z nosiče (nemocný člověk) na člověka zdravého. A to několika způsoby: Bakterií se  můžete nakazit například přes příbory, nebo nádobí. Přenos je ale mnohem častější fyzickým dotykem a to například líbáním.

 

Helicobacter pylori vyvolává z počátku například trávící potíže, bolesti břicha, nechutenství, nadýmání, pálení žaludku, pocit špatného trávení, zvracení, bolestí žaludku a nevolností. Později to může opravdu dojít až do žaludečních vředů a rakoviny žaludku či dvanácterníku.

 

Moje zkušenost s touto bakterií byla taková, že jsem začala mít v době zkouškového období problém s kopřivkou na kůži. Také jsem měla zažívací problémy. Dostala jsem léky a mastičku ,ale bohužel nezabírala. Tak jsem se rozhodla požádat o něco silnějšího . Paní doktorka mi doporučila krevní testy a v těch se prokázal výskyt této bakterie. Odeslala mě tedy na dechový test, který měl bakterii potvrdit. Poté co mi bakterii v žaludku potvrdili dostala jsem tzv. trojkombinaci antibiotik. Minimálně 25 let jsem antibiotika nebrala a než jsem začala s užíváním  zjistila jsem si co je ještě vhodné jako doplněk stravy. Byl mi doporučen Pylox a v následně probiotika. Pylox jsem začala užívat hned ( do antibiotik se mi tak rychle nechtělo) .Úplně mi zmizely problémy s trávením. Přestal mě bolet žaludek a dokonce jsem se přistihla, že neužívám léky na kopřivku jen jsem zatím jen mazala. Přesto ,že symptomy odeznívali jsem se rozhodla, že antibiotika budu užívat ale užívala jsem je spolu s Pyloxem a probiotika. Očekávala jsem jak mi antibiotika zničí moji užasnou imunitu  a já nějak onemocním. Ale nic se nestalo, vůbec jsem nezpozorovala žádné negativa. Cítila jsem se velmi dobře a problémy úplně odezněly. Přikládám velkou zásluhu Pyloxu.

 

pylox helikobacter pyroli

 

Určitě bych ho doporučila jako prevenci pokud máte obavu z této bakterie a máte nějaké obtíže ať už zažívací, nebo i konkrétně jako já kopřivku. Zakoupila jsem ho na internetových stránkách a hned druhý den mi přišel poštou . Přikládám odkaz. /doplnky-stravy/45-pylox.html

 

 


No template found for module gpwebpay