Rakovina

Rakovina je onemocnění, při kterém dochází k nekontrolovanému růstu určité skupiny buněk. Obecně lze říci, že u každého typu buněk, který v lidském organismu existuje, může dojít k rakovinnému bujení. Podle náležitosti buněk k určitým základním typům se také nádorová onemocnění dělí.

 

Nádory lze dělit podle různých kritérií. Jednak na zhoubné a nezhoubné, ale také například podle tkáně, ze které vznikly. V neposlední řadě je možné i dělení na tzv. nádory pravé a nepravé. Nepravým nádorem může být například hypertrofie, hyperplazie nebo uloženina patologického materiálu, pravé nádory se potom dělí na zhoubné a nezhoubné.

 

8 000 000 lidí zemře na rakovinu každý rok. Předpokládá se, že v roce 2030 to bude 12 000 000 lidí ročně. Na tuto nemoc průměrně zemře každý čtvrtý člověk!! Toto číslo je alarmující.

 

V roce 1969 v Pittsburghu hovořil Dr. Richard Day ( ředitel organizace ,,Plánované rodičovství“) o transformaci společnosti. Účastníci této přednášky si mohli udělat nahrávku na diktafon a díky tomu můžeme dnes po 40 letech říct ANO Dr. Day měl pravdu.

Mimo jiné důležité informace Dr. Day sdělil i toto: V současné době jsme schopni vyléčit jakýkoliv typ rakoviny. Veškeré další informace můžete najít v ,,Rockelfellerově nadaci“. Také zmínil to, že populační exploze je důvodem proč není zájem léčit takto postižené jedince.

 

Z jeho slov bylo patrné, že vláda nemá důvod lidi léčit. Chemoterapie zabíjí nejen rakovinné buňky, ale také zdravé a tělo se s následky jen těžko vyrovnává a v mnoha případech umírá. Tady už snad ani nejde o peníze, ale o to jak se postarat o snížení populace v Evropě.

 

K této věci se vyjádřil i Dr. Lambert Mike z ,, Shen clinic“. Vím, že různé druhy plísně a hub a to i candida žijí v těle hostitele. Candida stejně jako jiné organismy ( viry, bakterie, paraziti) potřebují pro svůj život hostitele. Vytváří v hostiteli odpadní produkty a hostitel se pak cítí jak fyzicky tak psychicky špatně.

 

Tullio Simoncini říká, že si za svou praxi zažil mnoho příběhů s rakovinou a bohužel převážná většina pacientů umřela. K tomu jim dopomohlo z velké části i ozařování a chemoterapie. Proto se Simoncini vzdal všech informací které doposud užíval v praxi a započal svůj vlastní výzkum. Zjistil, že nezáleží na tom v kterém orgánu rakovina je projevuje se vždy stejně.. Všechny novotvary měli bílou barvu a tak Simoncini chtěl zjistit co to je. Přišel na houbu Candida. Chtěl tedy získat odpověď na další otázku a tou bylo: Je nekontrolované dělení buněk nějakou ochranou proti Candidě?

 

Zjistil, že:

1, Houba candida, která je za ,,normálních“ okolností kontrolovatelná silným imunitním systémem se množí v oslabeném těle a vytváří tak mohutné kolonie.

 

2, Imunitní systém už tak oslaben se snaží tomuto vývoji zabránit, ale nemá dostatek sil.

 

3, Imunitní systém spouští proces extrémně rychlého množení buněk a tím chce uchránit tělo tím, že vytvoří bariéru.

 

Tento stav je tradiční medicínou nazván rakovina. Medicína má za to, že metastázy se tvoří tím, že se roznesou maligní buňky do orgánů a tkání.

Simoncini tvrdí, že metastázy jsou způsobeny houbou Candida. Imunitní systém je klíčem buněčné regenerace. Houba může zničit normální imunitní systém.

V podstatě jde o velmi dobře naplánovanou válku proto imunitnímu systému.

 

Imunitní systém oslabuje:

 • nevhodné stravování

 • pesticidy, herbicidy

 • očkování

 • elektromagnetická a mikrovlnná technika

 • léky, stres, přidávanými látkami do potravin.

 

Dnešní plán globálního systému je prostý – účelně snížit populaci. A to nejlépe tak, že oslabíme imunitní systém obyvatel. Kde nestačí rozvrátit imunitní systém, tam pomůžou chemoterapií nebo ozařováním. Léky proti rakovině jsou založeny na postulátu, že se podaří zničit dříve rakovinu než normální zdravé buňky !!! Praxe je ale jiná. Chemoterapie zabíjí buňky imunitního systému, ale Candida se šíří dále. Ti, kteří se cítí operací a následným ozařováním chráněni jsou jen časovanou bombou jelikož mají ochromený imunitní systém. Je jen otázkou času, kdy se dostaví recidiva.

 

Aby tedy člověk mohl být úspěšně a trvale vyléčen z rakoviny, musí být u něj rapidně posílen imunitní systém a né oslabován. Simoncini začal hledat účinné ,, fungicidní léky“ Bohužel zjistil, že antifungální léky nefungují jak by chtěl. Candida rychle mutuje a přizpůsobuje se léčivu. Nakonec, ale přece učinil objev a to takový, že se plíseň nedokáže adaptovat na přítomnost,, Hydrogenu uhličitanu sodného“ . Který je hlavní složkou jedlé sody.

 

Bylo zjištěno, že se houba nedokáže přizpůsobit prostředí, kde se Hydrogen uhličitan sodný nachází. Simoncini tedy vyzkoušel tento objev na pacientech. Vstřikoval do těla roztok ,,Hydrogenu uhličitanu sodného“ a to přímo do nádorů.

 

V roce 1983 se v péči Simonciniho uzdravila Italka s rakoviny plic. Lékaři ji předpovídali jen několik málo měsíců života.

 

Lékař pak praktikoval tuto metodu na některých dalších pacientech a rovněž s úspěšným výsledkem.

 

Rozhodl se tedy s nadšením tuto metodu oficiálně představit ministerstvu a zažádal o oficiální klinické studie. Nejen že mu nebylo vyhověno, ale byl zažalován, že léčil lidi neschváleným postupem a byla mu odebrána licence. Z toho vyplývá, že se můžeme nechat léčit jen schválenými metodami globálním mocenským systémem a lékař, který chce uzdravovat se dostává do spár novodobé mocenské inkvizice !!!

 

Nastalo tedy pro Simonciniho hotové peklo. Simoncini byl vláčen tiskem a zesměšňován a byla na něj zahájena kampaň, která vyvrcholila vykonstruovaným případem zabití pacientky. Tudíž tento lékař skončil na 3 roky ve vězení. Bylo učiněno prohlášení, že je dovoleno léčit pouze a jen schválenými metodami a kdokoli toto nebude respektovat vystaví se perzekuce ze strany novodobé mocenské inkvizice. V prohlášení bylo jasně řečeno, že tato metoda je velmi nebezpečná. A to se dělo v době , kdy tisíce pacientů umírali ,, osvědčenou metodou“ . Při které trpěli velkými bolestmi a ,, bezpečná chemoterapie“ úplně likvidovala jejich už tak oslabený imunitní systém.

 

Bylo opravdu velkým štěstím, že se Tullio Simoncini nenechal zastrašit a pokračoval ve své práci i po návratu z vězení. Rakovinové buňky obsahují enzym CYP1B1. Je to bílkovina, která katalyzuje chemické reakce. CYP1B1 mění strukturu látky jménem SYLVESTOL, která je obsažena v ovoci a zelenině. Chemická reakce přivede SYLVESTOL do komponentu, který rakovina buňky zabíjí a to bez poškození zdravých buněk. Jednoduše řečeno CYP1B1 je enzym, který je produkován pouze v rakovinových buňkách a reagují se salvestolem, který je přítomen v ovoci a zelenině. Společně tvoří látku, která působí pouze na rakovinové buňky. SYLVESTOL je produkt imunitního systému rostlin napadených plísňovým onemocněním. Ovoce a zeleniny. Proto je dobré si z nich udělat šťávy a pít v případě, že máme rakovinu. SYLVESTOL je velmi účinná látka v boji proti plísňovým parazitům.

 

Velké množství SYLVESTOLU obsahuje:

Jahody, borůvky, maliny, hroznové víno, červený rybíz, ostružiny, brusinky, broskve, jablka, meruňky. Ze zeleniny to je brokolice, artyčok, zelí, paprika žlutá a červená, chřest, lilek, avokádo.

Špatná zpráva je, že ovoce a zelenina nakoupená v běžných řetězcích je ošetřena fungicidy proti plísni. Proto tyto rostliny a posléze plodiny SYLVESTOL netvoří.

 

SYLVESTOL Q 40

Nachází se ve velké míře například ve slupce mandarinek, dokonce více než v mandarince samotné. Také bylo zjištěno, že v tmavém ovoci je ho poměrně více než v jiném. Např: borůvky, jablka, ředkve……

 

Dr. Simoncini – TERAPIE

Dávkování by mělo být aplikováno přímo do postiženého místa a to průběžně v určitých cyklech až do zničení rakoviny. Nejméně však 7-8 dní.

 

Nádor o velikosti 2-3-4 cm začne ustupovat až třetí, čtvrtý den a ustoupí po pátém dnu terapie.

Max. hranice dávky je 500 ml roztoku hydrogenuhličitanu sodného 5% roztoku. Toto se může měnit o 20% pouze v závislosti na hmotnosti pacienta.

 

Toto dávkování se používá při :

 • těžkých diabetických ketoacidózách

 • kardo – respirační, resuscitační

 • těhotenství

 • hemodialýza

 • peritoneální dialýza

 • pharmacologická toxikóza

 • hepatopatie

 • cévní chirurgie

 

Lék se vstřikuje přímo do nádorů jen pokud to není možné tak blízko něj vnitro-žilně. Přes tepnu,, Selektivní arteriografie“.

 

Nejlepší způsob podání je možný tam, kde můžeme roztok přímo aplikovat na nádor. To je například celé zažívací ústroji od ust až po konečník. Také ženské pohlavní orgány.

 

Další možností jsou inhalace pro horní cesty dýchací, intravenózní injekce pro plíce a mozek, dále pak pro prsa, lymfatický systém a podkožní boule můžeme užít lokální perfuzu. Vnitřní orgány se léčí aplikací přes tepnu.

 

Pro PHLEBOCLYSIS:

500 ml 5% - 8,4 % vždy mít na mysli, že nádor začne ustupovat mezi 3-4 dnem a mezi 5-6 dnem se ztrácí.

 

Celý cyklus se skládá z 6 dní léčby a 6 dní volna . Toto opakujte 4x. Nežádoucí účinky jsou žízeň a slabost.

 

Rakovina kůže:

7% tinktura jodu ( je nutné ji rozředit) 20-30x jednou denně. ( zde nepomůže Hydrogen uhličitan sodný, ale Jód !!!)

 

Hydrogen uhličitan sodný – SOLUTION

(POUZE V LÉKÁRNÁCH) Na HCO3

prášek je k dostání i v drogeriích a supermarketech.

U případů, kdy se dá solution užít přímo například proplachy. A to je možné od ust až po konečník, může pacient terapii provádět sám doma. Rakovina kůže a další onemocnění je aplikovatelné pouze za dohledu lékaře.

Hydrogenu uhličitanu sodného% úspěšnost je u pacientů, kteří větší nádory a u pacientů kteří jsou na tom velmi špatně je úspěšnost jen malá.

 

LIPOM:

pokud je velký vstřiky dovnitř, malý můžeme sprchovat.

 

Gynekologické plísně:

výplach 2l čisté převařené vody + 2 polévkové lžíce Hydrogen uhličitanu sodného. Výplach dělat 2 měsíce mimo ,,vaše dny“ (ty vynechat)

 

Rakovina prsu:

malý do 3 cm = 6 injekcí

4-5 cm = intravenózní injekce

500ml , 5% Hydrogen uhličitanu sodného ( 6 dní, 6 dní volno) celé 4x

 


No template found for module gpwebpay