Chlorella

 

V médiích se můžeme dozvědět o nebezpečí těžkých kovů na náš organismus. Potraviny dodávají pesticidy do našich těl, další škodliviny nacházíme v ovzduší. Důležité je si uvědomit, že každý postřik, který je nastříkán na potraviny ať už ovoce nebo zeleninu tak se dostává do oběhu rostliny a některé látky které tam zůstanou s těmito potravinami konzumujeme i my. To je jen malý výčet toho co všechno nás ohrožuje na zdraví.

 

chlorella na vylecse.cz

 

Jak to tedy udělat? Nebudeme konzumovat takové potraviny? Tomu se asi nevyhneme a proto je důležité svůj organismus občas pročistit a dodat mu potřebné látky k tomu, aby bylo schopné se regenerovat a netrpělo nemocemi.

 

Jednou z možností je například Chlorella. Chlorella vulgaris je sladkovodní řasa, která obsahuje velké množství chlorofylu. Jinak se chlorofylu říká i tekuté slunce jelikož zajišťuje fotosyntézu, která je nezbytná pro všechny živé organismy.


Dá se zakoupit i v BIO kvalitě například i u nás:

/doplnky-stravy/44-chlorella-bio-150g-600-tablet.html

 

Chlorella se pěstuje v ohromných sladkovodních nádržích na východě Japonska a Taiwanu, kde jsou ideální klimatické podmínky pro její množení.

 

Chlorella se pěstuje

 

Chlorella BIO obsahuje nejenom esenciální a neesenciální aminokyseliny, ale hlavně vitamíny jako je B1, B2, B6, B12, beta-karoten, karotenoidy, E, C, niacin, inosit, biotin, kyselina listová, kyselina pantlová, chlorofyl, ale i minerály především hořčík, fosfor, vápník, železo, zinek, draslík, mangan, sodík, železo, měď. Dále pak vláknina, tuky a asi 60% tvoří bílkoviny. Dále obsahuje CGF , sporopollei a chlorellin. Chlorofyl můžeme najít například i u produktu ,, Spirulina“. Chlorofyl má blahodárný účinek na plíce, krk, průdušky, nos , játra, žlučník, trávící trakt a tlusté střevo. Močový měchýř a ledviny. Lymfatický systém.

 

chlorella prášek

 

Chlorella podporuje regeneraci tkání, především růst a dělení buněk. Má vliv na celkovou obranyschopnost organismu vůči bakteriím a snižuje kyselost vnitřního prostředí. Chlorella je přírodní antibiotikum, pročišťuje organismus a působí detoxikačně. Podporuje léčbu zánětů a infekčních onemocnění. Je prospěšná při stresu a vyčerpání (dodá potřebnou energii). Podporuje funkci mozku a soustředění se. Odvádí z těla těžké kovy, toxické, škodlivé a odpadní látky. Podporuje plodnost žen. Pomáhá při menopauze a menstruačních potížích. Má omlazující účinky.

 

Dlouhodobé užívání Chlorelly je výborné v tom, že nás neustále, pročišťuje a detoxikuje. Můžeme ji kombinovat s Mladým ječmenem a tím zvýšíme účinky obou přípravků, které se navzájem doplňují.
No template found for module gpwebpay