Léčba zubů a dutiny ústní pomocí koloidního stříbra

Napsala nám zákaznice aby se podělila se zkušenostmi a inspirovala i jiné marody s podobnými problémy!

Měla jsem dlouhodobé problémy se zuby a celkově s celou ústní dutinou. Stále se opakující záněty zubů a jejich kazivost mě téměř každý měsíc donutily navštěvovat ordinaci mého zubaře. Nejen že jsou tyto návštěvy a hlavně ošetření zubů nepříjemné, bolestné a obtěžující ale často i finančně náročné.

Stále víc jsem byla z tohoto špatného zdravotního stavu zoufalejší a to zvláště, když se k těmto zubním potížím přidaly i obnažené krčky zubů, paradentóza, afty a nepříjemný pocit zápachu z úst. Můj zubař se sice snažil, ale já pomalu ztrácela trpělivost a naději na vyléčení. Proto jsem se rozhodla hledat jiný způsob řešení těchto vleklých zdravotních neduhů.

Při brouzdání po netu, jsem narazila na jeden zajímavý článek o léčbě antibakteriálním koloidním stříbrem. Do této doby jsem neměla ani tušení, že existuje nějaké Koloidní stříbro! Zaujala mě tato alternativní možnost řešení mého problému, který mě víc a víc obtěžoval a zasahoval do běžného života. Toto by mohla být cesta k mému uzdravení, zvláště když jsem si o koloidech a jejich historii něco načetla.

Dozvěděla jsem se, že už i naši předci před stovkami let stříbro a koloidy z něj běžně používali k léčbě mnohých neduhů a také k jejich prevenci. A to se skvělými výsledky. Používali proto často stříbrné poháry, talíře i příbory neboť věděli, že potraviny a nápoje ze stříbra působí protizánětlivě.

Rozhodla jsem se tuto staletími ověřenou přírodní metodu otestovat sama na sobě, snad mě vyléčí alespoň ty zuby! Povedlo se! Minimálně 2x denně po kvalitním vyčištění zubů elektrickým kartáčkem jsem si pomocí rozprašovače nastříkala antibakteriální koloidní stříbro do celé ústní dutiny včetně zubů a jazyka a také vždy, kdy jsem měla nepříjemný pocit v ústech. Po pár dnech jsem s radostí pozorovala, jak mé dlouhodobé problémy se ztrácejí. Opravdu, po třech měsících užívání koloidního stříbra mohu potvrdit, že naši předci věděli co dělají.

Díky stříbru a jeho koloidu ve spreji moje zuby i celá ústní dutina je ozdravená a ve stavu v jakém dlouho nebyla. V prvé řadě se mě přestaly dělat nepříjemné afty a zánětlivé váčky na dásních. Potom jsem si uvědomila, že mám stále příjemný pocit v ústech a dokonce, že i kazivost zubů je na ústupu a já se s mým zubařem nemám potřebu ani vídat. Paráda, ušetřím nejen peníze za ošetření ale i utrpení a čas, který jsem tam byla nucena odsedět.

Vřele doporučuji tuto metodu všem, kteří zubaře nemilují a chtějí ho vidět maximálně 2x do roka na preventivní prohlídce.

A že stříbro jedinečně pomáhá i při jiných nepříjemných neduzích si můžete přečíst i tady - https://www.vylecse.cz/informace/36-koloidni-stribro


No template found for module gpwebpay