ORGANICKÝ KŘEMÍK A BEZBOLESTNÉ STÁRNUTÍ - Recenze paní Aleny

 

Už je to nějaký pátek, co jsem slavila své kulatiny. Osmdesáté narozeniny, to byl pro mne další z mnoha důležitých životních milníků. Bylo příjemné při té příležitosti se opět setkat s celou mojí rodinou a přáteli, potěšit se s vnoučátky. Pěkně si popovídat, něco dobrého sníst, vypít. Zkrátka takový láskyplný a pohodový den se svými blízkými. Ovšem v tomto případě bylo pro mě důležitější další pokračování mé jubilejní oslavy. Vzhledem k mému věku mě postupně začali mimo rodiny navštěvovat i nejrůznější neduhy a bolesti.

Mé srdce stále častěji vysílalo nepříjemné signály o své existenci. Můj tlak byl vyšší a vyšší a klouby volaly, že se jim už nechce ohýbat při mých pravidelných vycházkách do přírody. A co teprve ty probdělé noci, které byly díky silným křečím v rukou, nohou a někdy i v břiše pro mne zas delší a nepříjemnější. Hotové utrpení, taková nekonečná, bolavá noc. Kdo to nezažil nepochopí.

A na mé pleti, vlasech a nehtech bylo také znát, že už toho jejich majitelka hodně pamatuje. Stárnutí je přirozený proces, říkala jsem si. Ale proč stárnout tak bolestivě a nepěkně?! Při hledání odpovědi na mé otázky, jsem se radila i s okolím. A kupodivu přišla odpověď, která mě uspokojila a taky moc pomohla. Má vzdělaná a dobře informovaná vnučka mě překvapila zajímavým a praktickým dárkem u příležitosti mých narozenin.

ORGANICKÝ KŘEMÍK SI+ROZTOK a ORGANICKÝ KŘEMÍK SI+GEL, to byl ten nevšední dárek k mým kulatinám.

Zpočátku jsem byla zdrženlivá, když mě s nadšením sdělovala jaké skvělé účinky tento křemík bude mít na kvalitu mého žití. Nechtěla jsem ji zklamat a tak jsem se do křemíkové kůry pustila. No co, však za to nic nedám, říkala jsem si, a milované vnučce udělám tímto pokusem alespoň radost!

 

Organický křemík


Opravdu nečekala jsem takovou rychlou a příjemnou změnu na mém těle i duši po aplikaci těchto přípravků. Později jsem se dočetla, jak je ORGANICKÝ KŘEMÍK velmi důležitý pro naše správné fungování.

Že obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků a tím zvyšuje odolnost imunitního systému, detoxikuje organismus, pomáhá čistit střeva, zlepšuje stav pokožky, vlasů, nehtů a že má velice pozitivní vliv na zlepšení celkového stavu starších lidí.

Skvělé, tak to je tedy to, co jsem potřebovala!

Po nějaké době pravidelného užívání ORGANICKÉHO KŘEMÍKU, jsem opravdu zjišťovala, že mé tělo se omlazuje. Každý den jsem si naordinovala podle rady 1-2 polévkové lžíce roztoku ORGANICKÉHO KŘEMÍKU a několikrát denně jsem si křemíkový gel lehce vmasírovávala do všech mých bolavých kloubů. Však tolik času tato kůra nezabrala ale zato účinek byl mimořádný. Mě fakt už klouby nebolí a já zas nadšeně pěstuji turistiku, spím klidně a spokojeně jak nemluvně a má pokožka, vlasy i nehty získaly na kvalitě tak jako kdysi. Dokonce jsem si při těchto masážích vyléčila jaksi mimo i dlouho trvající a obtěžující ekzém. Prý tento gel pomáhá i na lupénku ale s tím já osobně naštěstí zkušenosti nemám.

Sice stárnu, ale tak nějak laskavěji, radostněji a celkem bezbolestně. Jsem spokojená důchodkyně-ideální stav, že ano!!!

 

Spokojená zákaznice paní Alena z Brna.

 

V případě, že se také chcete podelit o své zkušenosti s našimi čtenáři na Blogu, můžete nám zaslat své recenze na tuto adresu: info@vylecse.cz


No template found for module gpwebpay