Kafíčkování s housenicí čínskou (Cordyceps houba)

 

Popíjení lahodné kávy je pro mnohé z nás každodenní pohodová činnost.

 

Většinou vítáme den tímto kávovým rituálem a odpolední, či podvečerní posezení s nejbližšími přáteli a známými se většinou také neobejde bez tohoto skvělého nápoje. Pracovní setkání se rovněž neobejde bez nabídnutí kávového nápoje. Káva je v naší společnosti synonymem pohoštění, podáva se proto aby se lídé lépe cítili, uvolnili se a naladili na vzájemný rozhovor.

 

Kafíčko, ranní rituál s kávou corddyceps

 

Jsou však mezi námi i takový náruživci v tomto směru, kteří směle dokáží vypít i x káv denně. A jak je známo všeho moc škodí, a to i v tomto případě. Nehledě na to, že pro některé z nás není káva ze zdravotních důvodů  ideální nápoj.

 

Ale je tu i možnost zdravého kávového opojení. Nabídněte svým známým, přátelům nebo obchodním partnerům, něco nového neotřelého a velmi lahodného, co nabudí smysly ale také pomůže tělu...

 

Cordyceps káva, to je ta nabídka. Je to originální černá instantní káva, která vás okouzlí nejen svou lahodnou chutí ale i úžasnou kombinací s extraktem houby Cordyceps. Tato  zázračná houba, roste na specifickém typu larvy Tibetan Plateau ale v dnešní době jsme již schopni tuto vzácnou a cennou houbu sami vypěstovat. V našich končinách se ji říká "Housenice čínská" a má blahodárný vliv na naše zdraví a celkovou kvalitu života.

 

Cordyceps káva - houba a její vývoj

 

V tradiční čínské medicíně se pro svoje širokospektrální účinky používá více jak 4000 let. Účinky této vzácné houby jsou tedy staletími prověřeny a tak mnozí lidé, kteří se stále více začínají obracet ke kořenům našeho bytí a k matce přírodě, si určitě nenechají ujít příležitost, aby ochutnali toto skvělé ozdravné kafíčko.

 

Tímto nápojem si příjemně osvěžíte a zároveň ozdravíte své unavené, upracované a vystresované tělíčko.

 

Cordyceps káva - výroba a pěstování cordycepsu

 

Káva doplněná o extrakt vzácné houby Cordyceps má totiž příznivý vliv jak na dýchací orgány a srdce, tak i na vitalitu a mentální aktivitu. Je skvělým zdrojem antioxidantů a minerálů, podporuje obranyschopnost organismu, správnou funkci ledvin, štítné žlázy, zpomaluje stárnutí a zlepšuje odolnost proti stresu a navozuje dobrou náladu.

 

Cordyceps káva

 

Muži i ženy, které užívají "housenici čínskou" si chválí svou sexuální vitalitu.

 

No, není to už dost lákavá nabídka léčivých účinků této  houby k tomu abychom ji zkusili?!

 

Touto zajímavou kombinací kávy a houby v podobě Cordyceps kávy můžeme i potěšit jako netradičním dárkem svého milého a blízkého člověka a dopřát mu dlouhověkost v této podobě.

 

Tak příjemné a zdravé kafíčkování!

 

Cordyceps kafe si můžete zakoupit TU.autor: Majči


No template found for module gpwebpay