Ach ten zápach z upocených nohou! Jak se zbavit smradlavých nohou?

 

Tak a už zas léto nemilosrdně odhaluje naše nedostatky na kráse...

 

Mimo jiné to jsou u mnohých z nás  smradlavá a upocená chodidla, popraskané paty  a nehty napadené plísňovou nebo kvasinkovou infekcí.  Ten pohled na ně opravdu na sebevědomí nepřidá. I když se snažíme a navštěvujeme pedikůru, pravidelná koupel nohou  a denně čisté ponožky je pro nás absolutní samozřejmost, dokonce si pořídíme i deodoranty do bot, ale účinek který by nás nadchnul se nedostavuje.

 

Pach z nohou útočí na naše čichové buňky a také společenské postavení.

 

No, jakou má mít šéf, manažer, na pracovišti autoritu, když si kolegové po straně poťouchle šuškají, že ho nemusí ani vidět, protože ho už z dálky cítí! A co chudák partner, milenec, přítel, který má zábrany při každém setkání se svou osudovou ženou si jen sundat boty.

 

I pro některé ženy je tato nepříjemnost bolavým problémem. Krásná, upravená ale zapáchající.

 

Na internetu najdeme spousty rad jak toto vyřešit, ovšem kolik je jich opravdu účinných!

Není to tak dlouho, co jsem zjistila, že se vyrábí antibakteriální ponožky se stříbrem. Hned jsem je svým blízkým pořídila a neudělala jsem špatně! Opravdu vstřebávají pot, a stříbro ve vláknech má antibakteriální účinky  a eliminuje zápach nohou. To byl první počin jak zlepšit stav věci.

 

Ovšem toto léto jsem zjistila, že existuje ještě účinější stříbrná forma, jak se zbavit toho pachu nejen těla, ale i propocené a smradlavé obuvi.

 

 

Koloidní stříbro je ten zázrak. Tento přírodní kosmetický přípravek dokonale čistí a regeneruje naši kůži. Tyto ,,stříbrné střely“  nás zbaví nejen toho nepříjemného pachu a špatného pocitu, ale i napomohou k odstranění plísní na kůži, nohou, nehtech atd. To ovšem není ještě všechno. Co  tedy s tou nelibou vůní naší obuvi? Tak i tady lze bez problému koloidní stříbro použít.

 

Ideální je mít stále po ruce tento přípravek ve spreji. Stačí postříkat jemným filtrem naši postiženou pokožku, nebo vystříkat obuv a budete se za chvíli i vy divit, jak je toto Koloidní stříbro účinné.

 

Pryč s nepříjemným pachem našeho upoceného těla, pryč s mindráky ze smradlavé obuvi. Budete se smět vyzout vždy a všude bez pocitu hamby z nepříjemného odéru.

Vyzkoušejte tento přírodní přípravek a myslím, že mi dáte za pravdu.

 

 

Tak krásné neupocené a voňavé léto!

 

 autor: Majči


No template found for module gpwebpay