Organický křemík Si+ gel

Organický křemík Si+ gel

Organický křemík Si + gel s obsahem organického křemíku je přípravek, který u vás nesmí chybět. Užívá se na začervenlou pokožku, dále na pleť se sklonem k tvorbě akné a která se nadměrně mastí. Můžeme jej použít na různé kožní potíže jako jsou ekzémy, lupénka, opary dále pak na těžké nohy a křečové žíly. Masáž tímto gelem je vhodná při unavě, stresu, nespavosti, nervozit

Obsah balení: 100 ml

Více detailů

 


469,00 Kč vč. DPH

3022

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Organický křemík Si + gel  s obsahem organického křemíku je přípravek, který u vás nesmí chybět. Je vynikajícím pomocníkem určený na ošetření poškozené pokožky po celém těle, na zčervenání, na pleť se sklonem k akné a také je používaný na boj s nadměrnou mastnotou pleti. Je velmi potřebný pro tkáně kosti, cévní stěny, játra, nadledvinky, chrupavky a hlavně krev. Můžeme jej použít na různé kožní potíže jako jsou ekzémy, lupénka, opary dále pak na těžké nohy a křečové žíly. Masáž tímto gelem je vhodná při unavě, stresu, nespavosti, nervozitě. Dále je velmi vhodný na popáleniny nebo bodnutí hmyzem. Můžeme gel použít i jako masku na vlasy jelikož tento gel zlepšuje stav pokožky. Redukuje vrásky, hydratuje a zjemňuje pokožku. Je v dokonalém souznění s našimi bunkami. Používá se jako podpora při tvorbě přírodního kolagenu, který potlačuje vznik vrásek a používá s i při hojení ran, kloubů a svalů. Složení gelu je velmi bohaté na účinné látky, protože je obohacený o rostlinné výtažky. Aplikuje se lehkou masáží na postižené místo dle potřeby.( I několikrát za den)Může vyvolat krátkodobé lehké zčervenání, to však samo ustoupí.

Složení: Monometysilanetriol, nátrium-karboxymetyl-celuloza, destilovaná voda, sorban draselný, kyselina citron vá, glycerin, rostlinné extrakty Pelargonium asperum, Cedrus atlantika, Helichrysum italicum. 

Obsah balení: 100 ml

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay