Bentonit - Aztécka hlína

Bentonit  - Aztécka hlína

Bentonit - Přírodní zázrak Aztécká hlína SwissNatur

Potravinářsky čistá aztécká hlína SwissNatur je nejvyšší kvality a čistoty. Látka neutralizující jedy a otravy, jedinečný kosmetický přípravek na zkrášlování pokožky, nebo protiplísňový zábal a zábal proti různým kožním onemocněním.

 

Více detailů

 


509,00 Kč vč. DPH

1004

Dostupnost: skladem

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Přírodní zázrak Aztécká hlína SwissNatur

Historie bentonitu sahá do daleké minulosti, kde se od pradávna využíval v kosmetice potravinářství, léčitelství a stavebnictví. Bentonit se v minulosti v Evropě používal například i jako látka neutralizující jedy a otravy, jedinečný kosmetický přípravek na zkrášlování pokožky, nebo protiplísňový zábal a zábal proti různým kožním onemocněním. Staří jihoameričtí indiáni bentonit nazývali zázračná Aztécká hlína a využívali jej hlavně pro jeho všeobecné léčivé účinky na lidský organismus.

Obsah balení: 200g

 

Návody na použití

 

Jako šampón
Právě díky svým čistícím vlastnostem a schopnosti pohlcovat maz, je bentonit mimořádně oblíbený na mastné a znečistěné vlasy. Jíl smíchejte s vodou a aplikujte na neumyté vlasy. Nechte chvíli působit a vlasy potom důkladně umyjte čistou vodou. Běžný šampón už není nutné používat, protože produkt  vlasy dokonale vyčistí a odmastí. 

 

Jako kůra na pokožku hlavy
Bentonitový jíl je mimořádně účinný i při problémech s vlasovou pokožkou. Pokud Vás trápí různé pupínky, strupy nebo vyrážky ve vlasech, vmasírujte do pokožky malé množství jílu. Po krátkém působení jej důkladně vymyjte.


Jako maska
Je vynikající i na pokožku celého těla. Pomáhá při zánětech, svrbění a podráždění pokožky, ale i při vážnějších problémech, jako jsou kožní plísně, ekzém nebo lupenka. Ihned zastavuje svrbění a podráždění a působí hluboko v pokožce, z které vytahuje toxiny a nečistoty. U vážnějších problémů nechejte působit na pokožku několik hodin. Jíl nanášejte přímo na postižená místa.
 
Jako koupel
Připravte si koupel s přidáním bentonitového jílu do horké vody (cca. 200g) a ponořte se do koupele na 20-30 min a nechejte jíl působit.
Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay