Labesi - kolagenová instantní káva (30 sáčků)

Labesi - kolagenová instantní káva (30 sáčků)

Labesi - kolagenová instantní káva je nejen lahodný ale i našemu tělu prospěšný nápoj. Tato směs výběrové kávy arabiky a robusty obsahuje také 14,3% bioaktivního kolagenu. Kolagen je důležitý pro zdravé klouby, vazy, chrupavky, pleť, vlasy i nehty. 

Obsah balení: 30 sáčků s obsahem 3,5g

Minimální trvanlivost do 1/2020

Více detailů

 


445,00 Kč vč. DPH

3044

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Kolagenová instantní černá káva obsahuje až 14,3% bioaktivního, speciálně hydrolyzovaného rybího kolagenu. Tento rýbí kolagen však neovlivňuje skvělou chuť kávy, která je směsí arabiky a robusty.

Pravidelným pitím takovéto kávy dodáme tělu příjemným způsobem potřebný kolagen. Ten pomůže vyhladit drobné vrásky, zvýšit elascitu pokožky, hydratovat suchou pleť, zesvětlit pigmentové skvrny, podpořit kvalitu vlasů a dodá kloubům potřebnou výživu.

Kolagen je nezbytnou bílkovinou a jeho dostatečné množství v našem těle zajišťuje správnou funkci kloubů, chrupavek, vazů, pružnost pokožky a také kvalitu vlasů i nehtů a dokonce i částečně zubů.

Kolagen naše tělo vyrábí v potřebném množství jen do určitého věku. Úbytek začíná být znát již kolem 35. roku, kdy se objevují první vrásky. Tvorba kolagenu se však stále snižuje s přibývajícími lety. Mezníkem je věk 60 let, kdy dochází k prudkému poklesu tvorby kolagenu v těle. Proto je potřebné tuto látku tělu uměle dodávat ať již formou kolagenových injekcí nebo potravinových doplňků. Nejlepším a nejpřirozenějším způsobem je však přijímat kolagen z potravin - aspiky, tlačenky, želatinové bonbónky, atd.

Další skvělou variantou dodávání kolagenu tělu je i pravidelné popíjení výborné Kolagenové instantní černé kávy - Labesi!

Posezení u zdravé a zároveň chuťově jedinečné kávičky se může stát vaším příjemným každodenním rituálem. Vždyť kolagen tělu prospívá a také jej potřebuje!

Obsah balení: 30 sáčků s obsahem 3,5g

Složení: 85% instantní černé kávy, 14,7% hydrolyzovaného rybího kolagenu

Dávkování: 1-2x denně sáček

Obsah balení: 30 sáčků s obsahem 3,5g 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay