Andean protein 250g

Andean Protein je unikátním výběrem kvalitních superpotravin. Je bohatým zdrojem rostlinných bílkovin, které často v naší stravě chybí. Je velmi účinným antioxidantem, zdrojem vápníku, hořčíku a kyseliny listové. Andean Protein můžeme jednoduše přidat do jakéhokoli nápoje, mléka, jogurtů nebo do smoothie. Neobsahuje přídavné a konzervační látky.

Obsah balení: 250g

Více detailů

 


249,00 Kč vč. DPH

3041

Dostupnost: skladem

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Andean Protein je unikátním výběrem kvalitních superpotravin. Je bohatým zdrojem rostlinných bílkovin, které často v naší stravě chybí. Takto získané rostlinné bílkoviny obsahují všechny esenciální aminokyseliny. Kromě cenných bílkovin doplňuje Andean PROTEIN organismu potřebné vitamíny, minerály, vlákninu a cukry s nízkým glykemickým indexem. Je vhodné kombinovat Andean PROTEIN na doplnění potřebných proteinů a GYM TONIC jako zdroj energie. GYM TONIC je vhodné užít před fyzickým tréninkem a Andean PROTEIN po fyzické aktivitě. Vysoký obsah vlákniny a bílkovin zajišťují delší pocit sytosti. Andean PROTEIN je proto vhodným doplňkem programů pro kontrolu tělesné hmotnosti.

Andean Protein můžeme jednoduše přidat do jakéhokoli nápoje, mléka, jogurtů nebo do smoothie. Je také vhodný jako doplněk snídaně přidáním např. do ovesných kaší.

Složení:

AMARANT je velmi účinným antioxidantem, zdrojem vápníku, hořčíku a kyseliny listové. Je vysokovýživnou a lehce stravitelnou potravinou. Ve formě s dalšími superpotraviny v tomto šejku bude perfektním denním doplňkem pro vaše tělo. Amarant je bohatý na lysin a methionin. Tyto dvě esenciální aminokyseliny obvykle chybí v jiných rostlinných potravinách.

SPIRULINA je sladkovodní řasa, která obsahuje okolo 60% bílkovin. Jde o plnohodnotné bílkoviny obsahující všechny esenciální (tj takové, které si tělo neumí samo vyrobit) aminokyseliny. Obsahuje také několik druhů nenasycených mastných kyselin (omega 3, omega 6), vitamíny skupiny B (B1, B2, B6, B9) a vitamíny C, D, A, E. Je zdrojem draslíku, vápníku, chrómu, mědi, železa, magnézia , manganu, fosforu, selenu, sodíku a zinku. Spirulina je vhodná často doporučená na detoxikaci organismu, kontrolu tělesné hmotnosti. Je lehce stravitelná.

Chia semínka jsou bohatým zdrojem mnoha výživných látek s pozitivním účinkem na naše zdraví. Chia semena byla tajnou "superpotravinou" už v dobách starodávných civilizací - Aztéků a Mayů. Jedna hrst chia semínek jim stačila na dodání energie během celého dne a byla i vysoce ceněná. Jsou bohatým zdrojem omega 3,6 mastných kyselin, vitamínů skupiny B, vápníku. Mají vysoký podíl vlákniny a vysoký obsah antioxidantů. Jejich užívání dodává energii během celého dne, zvýšenou koncentraci a pozornost. Chia semínka jsou vhodným doplňkem při hubnutí bez pocitu hladu.

KAKAO obsahuje široké spektrum minerálů a vitamínů. Celkově obsahuje přibližně 300 chemicky identifikovatelných látek, což z něj činí jednu z nejkomplexnějších potravin planety.

Kakao obsahuje tryptofan, aminokyselinu, která podporuje tvorbu serotoninu. Tím vytváří pocit pohody a štěstí. Kakao dokáže zlepšit stavy úzkosti a podrážděnosti, které se často vyskytují u lidí během nízkokalorických diet. Podle vědeckých výzkumů je také kakao nejbohatší plodinou na antioxidanty, Antioxidanty v syrovém kakau jsou vysoce stabilní a snadno vstřebatelné pro lidský organismus.

Výrobek neobsahuje přídavné a konzervační látky. Je vhodný pro vegetariány a vegany. Neobsahuje lepek ani GMO produkty.

Návod k přípravě: Rozmíchejte 1 vrchovatou čajovou lžíci (5g) prášku s 200 ml mléka nebo jiného nápoje. Vhodné na pravidelné užívání.

Doporučené dávkování: 5g do jídla nebo nápoje

Obsah balení: 250g

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay