Kategorie

 

Reishi horká čokoláda 90g (30 sáčků)

Reishi horká čokoláda je originální tmavá hořká čokoláda lahodné chuti. Obsahuje kvalitní kakao. Bez konzervantů, přídavných látek a bez umělých barviv a příchutí. Příznivě ovlivňuje srdce, vitalitu a mentální aktivitu, bohatý zdroj minerálů a antioxidantů.
Obsah balení: 90g (30 sáčků x 3g)

Více detailů

 

Snížená cena!
379,00 Kč vč. DPH

419,00 Kč vč. DPH

3037

Dostupnost: skladem

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Reishi horká čokoláda je originální tmavá hořká čokoláda lahodné chuti. Je vyrobena z kvalitního kakaa a zároveň je obohacena až 400 mg extraktu houby červená Reishi (Ganoderma lucidum). Reishi horká čokoláda je ideální nápoj určený pro děti i dospělé. Příznivě ovlivňuje srdce, vitalitu a mentální aktivitu. Je zdrojem minerálů a množství antioxidantů. Přidaný extrakt neovlivňuje její příjemnou kakaovou chuť je vhodná i na pravidelné užívání. Reishi horká čokoláda neobsahuje žádné konzervanty, přídavné látky, umělá barviva a příchutě.

 

- obsahuje kvalitní kakao

- lahodná kakaová chuť

- vhodná i pro děti

- je bohatá na antioxidanty, minerály a vitamíny

 

Houba Reishi - (lat. Ganoderma lucidum) je vzácným druhem houby, označovaná jako houba "věčného mládí" nebo houba "nesmrtelnosti". Je velmi populární díky své efektivnosti a absenci vedlejších účinků.

Houba Reishi obsahuje významné složky jako organické germanium, polysacharidy, triterpenoidy, adenosin, vitamíny a minerální látky. V Číně tuto houbu lékaři využívají při léčení různých onemocnění jako hypertenze, alergie, astma, cukrovka, anorexie a při kardiovaskulárních potížích.

Složení: 45% nemléčných smetana, 20% moučkový cukr, 13% dextróza, 20% kakaový prášek, 2% extrakt z houby Reishi (Ganoderma lucidum)

Obsah balení: 90g (30 sáčků x 3g)

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay