Bio Mladý oves 150g

BIO Mladý oves představuje 100% extrémně jemný prášek z výhonků mladého zeleného ovsa obsahující množství výživných látek. BIO Mladý oves obsahuje všechny vitaminy skupiny B, vitamin K a E, množství minerálů, bílkovin, cukrů, vlákniny a chlorofylu.

Obsah balení: 150g

Více detailů

 

Snížená cena!
199,00 Kč vč. DPH

250,00 Kč vč. DPH

3033

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Produkt BIO Mladý oves představuje 100% extrémně jemný prášek z výhonků mladého zeleného ovsa obsahující množství výživných látek. BIO Mladý oves obsahuje všechny vitaminy skupiny B, vitamin K a E, množství minerálů, bílkovin, cukrů, vlákniny a chlorofylu. Kromě toho produkt Mladý oves obsahuje enzym SOD - superoxid dismutáza. Právě svým obsahem přispívá ke správné výživové hodnotě, která se v dnešní době moderním stravováním nedosahuje.

BIO Mladý oves je zásadotvorný a zároveň snadno přijatelný a zpracovatelný lidským organismem. Je vhodný i pro diabetiky, kterým pomáhá udržovat stabilní glykémie. Rozdíl mezi BIO Mladý ovsem a BIO Mladým ječmenem Nutriční hodnota BIO Mladého ovsa je téměř srovnatelná s hodnotami BIO Mladého ječmene. Rozdíl mezi BIO Mladý ovsem a BIO Mladým ječmenem je v chuti, přičemž BIO Mladý oves mě výrazněji travní chuť a obsahuje více hořčíku a železa.

Složení: 100% extrémně jemný prášek z výhonků mladého zeleného ovsa.

Produkt BIO MLADÝ OVES neobsahuje žádné přísady, jde o čistý přírodní bioprodukt.

Dávkování: 1 odměrka (3g) denně; podle potřeby se může dávka zdvojnásobit; dětem od 3 let je doporučená poloviční dávka

Příprava: 1 odměrku (3g) prášku smícháme s chladnou čistou vodou, mlékem nebo džusem (cca 150 -200 ml); prášek je také možné přidat do smoothie, jogurtů, cereálních pokrmů, salátů, mixovaných nápojů nebo jiného studeného jídla

Obsah balení: 150g

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay