Žitné těstoviny fleky 200g

Žitné těstoviny fleky 200g - Těstoviny jsou vyrobeny z kvalitní žitné mouky. Žitná mouka blahodárně působí na činnost střev, proti zácpě a hemeroidům. Žito je významným zdrojem vitamínů skupiny B a železa. Jeho konzumace působí blahodárně na činnost ledvin a posiluje svaly. Lidé, kteří jedí žito, mají velmi odolný imunitní systém, jsou houževnatí, pevní a zdraví.

Více detailů

 


33,00 Kč vč. DPH

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Žitné těstoviny fleky 200g - Žito je významným zdrojem vitamínů skupiny B a železa. Jeho konzumace působí blahodárně na činnost ledvin a posiluje svaly. Tvrdí se, že lidé, kteří jedí žito, mají velmi odolný imunitní systém, jsou houževnatí, pevní a zdraví. V minulosti bylo žito ceněno i pro své příznivé léčebné účinky. Žitné otruby se používaly k obkladům. Proti horečce byl připravován nápoj z opražených kůrek žitného chleba zalitých vodou. Na záněty se přikládalo těsto ze žitné mouky a medu připravované na mírném ohni. 

Žitné těstoviny jsou výživné a perfektně se hodí jako příloha k omáčkám, k zapékání nebo jako součást zeleninových salátů s krémovou zálivkou.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay