Kukuřičné těstoviny špagety 500g

Kukuřičné těstoviny špagety 500g

Kukuřičné těstoviny špagety 500g - 100% kukuřičné těstoviny bezlepkové, bezvaječné, sušené. Jsou vyrobeny z kukuřice, která není geneticky modifikovaná. Vyrobeno bez konzervačních látek, barviv a cholesterolu. 

Více detailů

 


64,00 Kč vč. DPH

2012

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Kukuřičné těstoviny špagety 500g - 100% kukuřičné těstoviny bezlepkové, bezvaječné, sušené. Jsou vyrobeny z kukuřice, která není geneticky modifikovaná. Vyrobeno bez konzervačních látek, barviv a cholesterolu. Složení: kukuřičná mouka, voda. Vyrábějí se v různých tvarech - špagety, kolínka, lasagne, trubky, spirály, tuburi. 

Kukuřičné těstoviny jsou vhodné nejen pro celiaky, ale výborně zachutnají každému. Skládají se pouze z kukuřičné mouky a vody.
Kukuřice je zdrojem hořčíku, draslíku, fosforu, vápníku, zinku a pektinů, které podporují trávicí procesy v našich útrobách a pomáhají udržovat střeva zdravé a čisté. Kromě toho obsahuje i mnoho vitamínu B1, který má blahodárné účinky na mozek a nervy. Konzumací kukuřice přispíváte k odbourávání stresu v organismu, ik posílení vlasů a pokožky.


Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay